Newsletter

Andersen uruchamia globalną praktykę w obszarze wyceny

28.09.2023, 08:57aktualizacja: 28.09.2023, 08:59

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Dodanie zdolności w zakresie wyceny w ponad 20 krajach w Ameryce Północnej, Europie, Ameryce Łacińskiej, na Bliskim Wschodzie i w Azji.

SAN FRANCISCO -- (BUSINESS WIRE) -- Andersen, najszybciej rozwijająca się na świecie niezależna, multidyscyplinarna firma świadcząca usługi profesjonalne, uruchomiła nową globalną praktykę w obszarze wyceny w celu poszerzenia swojej platformy usług podatkowych, prawnych i powiązanych na rzecz klientów. Globalny zespół ds. wyceny Andersen współpracuje z firmami, funduszami, cennymi klientami indywidualnymi i firmami rodzinnymi w celu zapewniania wyceny przedsiębiorstw, aktywów materialnych i niematerialnych oraz złożonych papierów wartościowych do celów podatkowych, sprawozdawczości finansowej i doradztwa transakcyjnego. Klienci firmy pochodzą z różnorodnych branż, od technologii po produkcję oraz od rolnictwa po biofarmaceutyki.

Globalna praktyka Andersen w obszarze wyceny w momencie jej uruchomienia jest obecna w ponad 20 krajach na całym świecie, w Ameryce Północnej, Europie, Ameryce Łacińskiej, na Bliskim Wschodzie i w Azji.

„Usługi podatkowe, prawne i w zakresie wyceny są ze sobą ściśle powiązane, jednak żadna inna firma świadcząca usługi profesjonalne nie oferuje wszystkich tych zdolności na skalę globalną pod jednym dachem - powiedział Mark Vorsatz, prezes i dyrektor generalny Andersen Global. - Naszą wizją w Andersen jest stworzenie platformy, dzięki której klienci mogą bezproblemowo współpracować z jedną firmą multidyscyplinarną, której mogą ufać, w dowolnym miejscu na świecie. Chcemy stać się jedną z największych niezależnych firm świadczących usługi wyceny na świecie w ciągu kilku następnych lat”.

Na czele nowej globalnej praktyki Andersen w obszarze wyceny stoi dyrektor zarządzający Sid Luckenbach, który był krajowym liderem w zakresie usług wyceny świadczonych przez firmę w USA od 18 lat.

„Struktury biznesowe i instrumenty finansowe stają się coraz bardziej złożone - powiedział Luckenbach. - Stają się one jeszcze bardziej skomplikowane w przypadku transakcji transgranicznych i podlegających wielu jurysdykcjom. Dlatego też podejście tradycyjne nie jest już wystarczające. Nasza globalna praktyka w obszarze wyceny zapewnia dogłębną wiedzę ekspercką wraz z zasięgiem geograficznym, jakiego potrzebują klienci, niezależnie od lokalizacji ich aktywów”.

Andersen Global jest międzynarodowym stowarzyszeniem odrębnych pod względem prawnym, niezależnych firm członkowskich skupiających specjalistów ds. podatkowych i prawnych oraz w zakresie wyceny z całego świata. Założone w 2013 r. przez amerykańską firmę członkowską Andersen Tax LLC, stowarzyszenie Andersen Global skupia ponad 14 000 specjalistów z całego świata i jest obecne w ponad 400 lokalizacjach dzięki swoim firmom członkowskim i współpracownikom.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Wersja źródłowa dostępna na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20230927708144/pl/ 

Źródło: Andersen Global

KONTAKT:

Megan Tsuei

Andersen Global

tel. 415-764-2700

Źródło informacji: Business Wire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 28.09.2023, 08:57
Źródło informacji Business Wire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ