Newsletter

ANSWEAR.COM SA (32/2023) Nabycie akcji przez osobę blisko związaną z osobą pełniącą obowiązki zarządcze w Spółce

21.07.2023, 16:55aktualizacja: 21.07.2023, 16:56

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Raport bieżący z plikiem 32/2023

Podstawa prawna: Art. 19 ust. 3 MAR - informacja o transakcjach wykonywanych przez osoby pełniące obowiązki zarządcze.

Zarząd Answear.com S.A. (dalej jako: "Spółka") informuje, że w dniu 20 lipca 2023 r. Spółka otrzymała od FORUM X Funduszu Inwestycyjnego Zamkniętego zarządzanego przez FORUM TFI S.A. z siedzibą w Krakowie - tj. od osoby blisko związanej z Krzysztofem Bajołkiem - Prezesem Zarządu Spółki oraz Arkadiuszem Bajołkiem - Członkiem Rady Nadzorczej Spółki zawiadomienie o zbyciu akcji Spółki.

Treść otrzymanego zawiadomienia Spółka przekazuje w załączeniu.

Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1

kom espi zdz

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 21.07.2023, 16:55
Źródło informacji ESPI
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii