Newsletter

ARP: nasze instrumenty wsparcia dla przedsiębiorców mają unikalny charakter i wypełniają lukę na rynku usług finansowych

27.10.2021, 15:20aktualizacja: 27.10.2021, 15:26

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP/Kadr z filmu
PAP/Kadr z filmu
Oferta finansowa Agencji Rozwoju Przemysłu S.A., ze szczególnym uwzględnieniem wsparcia dla przedsiębiorców dotkniętych skutkami pandemii będzie tematem jutrzejszego webinarium o godzinie 11:00 z cyklu „Idea Rozwoju Twojego Biznesu”.

„Będziemy mówili m.in. o pełnym katalogu naszej aktualnej oferty, atutach instrumentów wsparcia i ich korzyściach dla przedsiębiorców oraz o tym w jaki optymalny sposób przedsiębiorcy mogą wspierać nimi swoją działalność gospodarczą” – mówi Paweł Kolczyński, wiceprezes zarządu Agencji Rozwoju Przemysłu S.A., który będzie gospodarzem jutrzejszego webinarium.

W trakcie konferencji online eksperci ARP i ARPL opowiedzą m.in. o pożyczce obrotowej na finasowanie deficytu w kapitale obrotowym, leasingu środków transportu dla branż zagrożonych z karencją w spłacie czy leasingu odtworzeniowym #REMaszyneria. 

Szczegółowy program webinariów oraz link do transmisji online znajduje się na stronie www.parp.gov.pl/idearozwojubiznesu 

Źródło informacji: PAP MediaRoom
 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 27.10.2021, 15:20
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii