Newsletter

Astronergy zdobywa tytuł „Top Performer 2023” od PVEL

29.05.2023, 10:41aktualizacja: 29.05.2023, 10:45

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/ Astronergy
PR Newswire/ Astronergy

SZANGHAJ, 29 maja 2023 r. /PRNewswire/ -- Astonergy, jeden z sześciu czołowych podmiotów w swojej branży i pionier w zakresie modułów fotowoltaicznych TOPCon typu N, zdobył tytuł „Top Performer 2023” w ramach dorocznej Karty oceny niezawodności modułów fotowoltaicznych PV Evolution Labs (PVEL) PV Module Reliability Scorecard. Tytuł został uroczyście przyznany firmie już po raz siódmy podczas ceremonii odbywającej się 25 maja w SNEC PV Power Expo w Szanghaju, Chiny.

PVEL to czołowe niezależne laboratorium segmentu downstream branży fotowoltaicznej i członek Kiwa Group. Jej ranking niezawodności modułów fotowoltaicznych PV Module Reliability Scorecard zapewnia branży kluczową wiedzę na temat długoterminowej niezawodności i wydajności modułów, a także podsumowuje wyniki Programu Kwalifikacji Produktów dla Modułów Fotowoltaicznych (PV Module Product Qualification Program, PQP), kompleksowego systemu testów opracowanego przez PVEL w 2012 r. w celu zapewnienia danych empirycznych w zakresie analizy dostawców modułów fotowoltaicznych oraz uzysku energii i modeli finansowych w skali danej inwestycji.

W tym roku status Top Performer (za najlepsze wyniki) otrzymało 16 produktów modułowych Astronergy. Wśród nich znalazły się wszystkie moduły TOPCon z serii ASTRO N (ASTRO N5 i ASTRON N5s), które wykorzystują niezależnie opracowaną przez Astronergy technologię TOPCon typu N. Wyróżnienie potwierdza fakt, że moduły ASTRO N TOPCon oferują zwiększoną wydajność i niższy wskaźnik degradacji.

„PVEL gratuluje Astronergy tytułu Top Performer w rankingu za rok 2023 przyznanego nowej generacji modułów TOPCon typu n - powiedział Kevin Gibson, dyrektor zarządzający PVEL. - Z przyjemnością nagradzamy firmę Astronergy, która już czwarty rok z rzędu pokazuje swoje zaangażowanie w produkcję niezawodnych modułów w ramach Programu Kwalifikacji Produktów PVEL.

Jack Zhou, dyrektor ds. globalnych technologii i zarządzania produktami Astronergy, powiedział podczas ceremonii, że od 2022 r., kiedy to firma stała się liderem zmiany technologicznej w dziedzinie fotowoltaiki z typu p na typ n, wprowadzając moduły TOPCon serii ASTRO N, jej produkty przeszły wiele testów i wprowadzono do nich wiele usprawnień.

„Rynek bardzo pozytywnie odebrał wydajność naszych produktów. Zdobyliśmy szereg zleceń na elektrownie o mocy powyżej 100 MW w Ameryce Łacińskiej, Australii, Niemczech i Chinach - dodał Zhou. - Status Top Performer przyznany przez PVEL to ważny dowód uznania ze strony niezależnego autoryzowanego podmiotu. Obecnie technologia TOPCon naszych produktów wciąż się poprawia, a dotychczasowe produkty ASTRO N7 staną się nową generacją modułów TOPCon, których moc będzie ciągle aktualizowana z korzyścią dla wszystkich konsumentów”.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2085327/The_PVEL__Top_Performer__label_Astronergy.jpg 

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2085329/image_5024444_25410723.jpg 

Źródło: Astronergy

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 29.05.2023, 10:41
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ