Pobierz materiał i Publikuj za darmo
Lloyd’s Register to najstarsze i jedno z trzech największych niezależnych towarzystw klasyfikacyjnych na świecie. Świadczy usługi w zakresie certyfikacji, walidacji i weryfikacji systemów jakościowych i posiada międzynarodowe akredytacje ponad 50 organizacji akredytacyjnych.
"Z uwagi na fakt, że wszystkie procedury oraz ich zastosowanie po raz kolejny zostały ocenione na najwyższym poziomie, System BRC w wersji 7.0 obowiązujący w Atlanta Poland S.A. otrzymał właśnie najwyższą możliwą ocenę AA, co oznacza podniesienie oceny z poprzedniego audytu (z oceny A). Potwierdza to, że System Zarządzania Jakością w naszej Spółce gwarantuje najwyższą jakość produktów i usług oferowanych naszym klientom - mówi Piotr Bieliński, wiceprezes zarządu Atlanta Poland S.A. - Warto także podkreślić, że Lloyd’s Register jest renomowanym audytorem niezależnym, a audyt odbył się w obecności obserwatora oceniającego pracę audytora wiodącego, w celu zapewnienia spójnej interpretacji i stosowania wymagań systemu BRC" - dodaje Piotr Bieliński.
Certyfikat BRC to międzynarodowy standard bezpieczeństwa żywności, opracowany przez British Retail Consortium. "Certyfikat ten w wielu przypadkach jest warunkiem koniecznym do prowadzenia współpracy z odbiorcami, w tym globalnymi firmami, którego spełnienie jest przyjmowane, jako gwarancja najwyższej jakości i bezpieczeństwa produktu" - podkreśla Piotr Bieliński.
Certyfikat BRC obowiązuje przez 12 miesięcy i co roku odbywa się jego weryfikacja poprzez przeprowadzenie kolejnego audytu. Audyt BRC przeprowadzany regularnie w Atlanta Poland dotyczy całości asortymentu przetwarzanego przez firmę.
Audyt przeprowadzono w oparciu o nowy standard Systemu BRC 7.0. W czasie kontroli oceniono kluczowe wymagania systemu jakości:
1. Zaangażowanie najwyższego kierownictwa
2. Plan bezpieczeństwa żywności - HACCP
3. System Zarządzania bezpieczeństwem i jakością żywności
4. Normy dotyczące Zakładu
5. Kontrolę produktów oferowanych przez Atlanta Poland S.A.
6. Kontrolę procesów produkcji
7. Wymagania dotyczące personelu
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji | 29.06.2016, 12:54 |
Źródło informacji | Atlanta Poland S.A. |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘPozostałe z kategorii
-
Image
Prezes zarządu PKO BP: do 2027 roku chcemy obsługiwać nawet 15 mln klientów PAP
Nie tyle inwestowanie w infrastrukturę czy marketing, ale jeszcze wyraźniejsze zwrócenie się ku klientowi indywidualnemu: jego potrzebom, oczekiwaniom oraz nowym przyzwyczajeniom — tak Szymon Midera, prezes zarządu największego polskiego banku, definiuje przyszły kierunek rozwoju sektora bankowości detalicznej.- 27.11.2024, 16:25
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: PAP MediaRoom
-
Image
Kongres Polska Moc Biznesu 2024: bezpieczeństwo, technologia i społeczna odpowiedzialność
Już 2 grudnia, na PGE Narodowym w Warszawie, odbędzie się Kongres Społeczno-Gospodarczy Polska Moc Biznesu 2024 - jedno z najważniejszych wydarzeń biznesowych w kraju. Kongres łączy liderów biznesu, przedstawicieli administracji publicznej, organizacji pozarządowych i środowiska naukowego, by wspólnie kreować rozwiązania wspierające gospodarkę opartą na zrównoważonym rozwoju i społecznej odpowiedzialności.- 27.11.2024, 14:16
- Kategoria: Polityka i społeczeństwo
- Źródło: Fundacja Czyste Powietrze
-
Image
Wdrożenie w urzędzie e-Doręczeń to nawet 300 tys. zł oszczędności na jednej wysyłce dokumentów PAP
Redukcja kosztów operacyjnych o 42 proc., skrócenie całego procesu z kilku tygodni do pięciu dni, wymierne korzyści dla środowiska - to efekty wprowadzenia przez gminę Piaseczno, we współpracy z Asseco, elektronicznych doręczeń w korespondencji urzędowej. Jednak nie wszędzie w Polsce cyfryzacja przebiega tak sprawnie: gotowość do przystąpienia do ogólnopolskiego systemu e-Doręczeń deklaruje zaledwie 30 proc. samorządów.- 27.11.2024, 14:00
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: PAP MediaRoom