Newsletter

AWBUD SA (49/2018) Zawarcie umowy o pełnienie funkcji Animatora Emitenta

22.10.2018, 22:04aktualizacja: 22.10.2018, 22:04

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Raport bieżący 49/2018

Zarząd AWBUD S.A. w Fugasówce ("Emitent") informuje, iż w dniu 22 października 2018 r. pomiędzy Domem Maklerskim Banku Ochrony Środowiska S.A. w Warszawie ("Animator") a Emitentem, została podpisana umowa o pełnienie funkcji Animatora Emitenta na GPW ("Umowa"). Umowa została zawarta na czas nieokreślony. Umowa wchodzi w życie z dniem 22 października 2018 r., pod warunkiem, że Zarząd Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. nie wyrazi sprzeciwu w trybie § 88 Regulaminu Giełdy. Umowa może zostać rozwiązana przez każdą ze stron z zachowaniem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia ze skutkiem na koniec miesiąca kalendarzowego.

Pozostałe warunki Umowy nie odbiegają od warunków standardowych dla tego typu umów.

Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1

kom espi zdz

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 22.10.2018, 22:04
Źródło informacji ESPI
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Pozostałe z kategorii

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ