Newsletter

Biznes i finanse

Azerconnect przekształca system zaplecza IT za pomocą pakietu Oracle Fusion Cloud Applications

07.04.2022, 08:28aktualizacja: 07.04.2022, 08:42

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/Oracle
PR Newswire/Oracle
Zintegrowane systemy finansowe i kadrowe pozwolą zautomatyzować codzienne i rutynowe operacje.

BAKU, Azerbejdżan, 6 kwietnia 2022 /PRNewswire/ -- Oracle poinformował dzisiaj, że firma Azerconnect, lider w dziedzinie usług IT, komunikacji i zaawansowanych technologii w Republice Azerbejdżanu, wybrała pakiet Oracle Fusion Cloud Applications do wspomagania zarządzania finansami i zasobami ludzkimi. 

Azerconnect jest pierwszym przedsiębiorstwem na rynku B2B działającym w dynamicznie rozwijającym się sektorze teleinformatycznym i zaawansowanych technologii w kraju. Założona w 2013 roku firma świadczy szeroki zakres usług z zakresu teleinformatyki, działając zgodnie z wszystkimi międzynarodowymi standardami. Wdrażając rozwiązania Oracle Fusion, firma dążyła do ujednolicenia i standaryzacji procesów biznesowych, zwiększenia stopnia kontroli i zgodności z regulacjami, optymalizacji zaplecza administracyjnego oraz zwiększenia wzrostu wydajności.

Firma Azerconnect wdrożyła rozwiązania Oracle Fusion Cloud Enterprise Resource Planning (ERP) oraz Oracle Fusion Cloud Human Capital Management (HCM). Dzięki tym nowym systemom Azerconnect spółka może automatyzować codzienne i rutynowe procesy, takie jak przygotowywanie raportów, analiza danych, zamykanie okresów, przygotowywanie i udostępnianie sprawozdań, zatrudnianie i szkolenie pracowników, zarządzanie ich efektywnością, ocena i motywacja. W rezultacie pracownicy firmy mogą teraz poświęcić więcej czasu na rozwiązywanie strategicznych problemów biznesowych.

„Gruntowna zmiana funkcjonowania zaplecza administracyjnego staje się trendem dla dużych firm telekomunikacyjnych na całym świecie. Azerconnect konsekwentnie realizuje ambitny program mający na celu cyfryzację swojej działalności, aby zapewnić klientom jeszcze wygodniejsze i nowocześniejsze usługi. Dzięki rozwiązaniu opartemu na chmurze od teraz wszystkie możliwe aktualizacje i zmiany w usługach będą następować znacznie szybciej, a nasza firma zyska natychmiastowy dostęp do innowacji, wiedzy i wspólnych doświadczeń” - powiedział Emil Masimov, dyrektor generalny Azerconnect.

„Ten niezwykle ambitny projekt transformacji udało nam się wdrożyć w czasie krótszym niż rok - wraz z integracją Oracle Cloud ERP i uruchomieniem Oracle Cloud HCM. W rezultacie funkcje kadrowe i finansowe mogą działać efektywniej, natomiast nasi pracownicy mają teraz możliwość wykorzystania swojej wiedzy na rzecz rozwoju przedsiębiorstwa. Dzięki przeprowadzonym reorganizacjom pracownicy działów będą mogli łatwiej i efektywniej wykonywać swoją pracę, skupić się na analityce, wykorzystując swoje kompetencje finansowe i kadrowe" – skomentował Orkhan Najafov, dyrektor finansowy Azerconnect.

„Wdrożenie usług w chmurze, takich jak Oracle Fusion Cloud ERP i Oracle Fusion Cloud HCM, znacznie zwiększyło wydajność działów informatycznych, finansowych, zaopatrzenia i kadr w Azerconnect. Dzięki temu projektowi systemy personalne i finansowe zostały połączone na bezpiecznej, jednolitej platformie danych, natomiast Azerconnect może regularnie korzystać z najnowszych automatycznych aktualizacji" – komentuje Waleed Abdel Hamid, wiceprezes ds. aplikacji na rynku średnich przedsiębiorstw w regionie Oracle ECEMEA (Europa Wschodnia i Środkowa, Bliski Wschód i Afryka).

Więcej o firmie Azerconnect

Azerconnect jest częścią NEQSOL Holding, międzynarodowej grupy przedsiębiorstw, której obszary działalności obejmują energetykę, telekomunikację, zaawansowane technologie i budownictwo m.in. w Wielkiej Brytanii, USA, Turcji, Azerbejdżanie, Ukrainie, Gruzji, Kazachstanie i Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Informacje o firmie Oracle

Oracle oferuje zintegrowane pakiety aplikacji oraz bezpieczną, autonomiczną infrastrukturę w chmurze Oracle Cloud. Więcej informacji o Oracle (NYSE: ORCL) na stronie oracle.com/

Znaki towarowe 

Oracle, Java i MySQL są zarejestrowanymi znakami towarowymi korporacji Oracle.

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1766551/Oracle_Logo_Logo.jpg

 Źródło: Oracle

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 07.04.2022, 08:28
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ