Newsletter

Bank Pekao chroni klientów przed cyberatakami na kilka sposobów

20.09.2023, 13:33aktualizacja: 20.09.2023, 14:57

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. PAP - kadr z filmu
Fot. PAP - kadr z filmu
„Zapewniamy cyberodporność systemowi bankowemu za pomocą szeregu inwestycji technologicznych, szkolimy naszych specjalistów w kwestii cyberbezpieczeństwa w sposób ciągły, przeprowadzamy audyty bezpieczeństwa i analizy ryzyk. Monitorujemy działanie systemu i wymieniamy się wiedzą na temat cyberzagrożeń z innymi instytucjami” - mówi Błażej Szczecki, wiceprezes Banku Pekao S.A nadzorujący Pion Technologii i Operacji. Prezes Szczecki wziął udział w panelu dyskusyjnym na temat cyberbezpieczeństwa, który miał miejsce podczas tegorocznej edycji Krynica Forum.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 20.09.2023, 13:33
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ