Newsletter

"Bezpłatny serwis do obsługi PPK – w czym pomaga i jak go obsługiwać"

27.11.2020, 13:02aktualizacja: 27.11.2020, 13:34

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Bezpłatny serwis do obsługi PPK – w czym pomaga i jak go obsługiwać
Bezpłatny serwis do obsługi PPK – w czym pomaga i jak go obsługiwać
W poniedziałek, 30 listopada o godz. 14.00 zapraszamy na rozmowę „Bezpłatny serwis do obsługi PPK – w czym pomaga i jak go obsługiwać?”.

Gościem Serwisu Samorządowego PAP będzie Marcin Dziuń, ekspert ds. Pracowniczych Planów Kapitałowych w TFI PZU, który powie m.in., jak będzie wyglądała kadrowa codzienność po wdrożeniu PPK, z czym się trzeba liczyć i jak może w tym pomóc serwis online. 

Rozmowa będzie transmitowana na https://samorzad.pap.pl

Ekspert odpowie również na Państwa pytania, dlatego zachęcamy do rejestracji pod tym linkiem.

Pytania będzie można zadawać pisemnie przy pomocy sesji Q&A. Można je również przesyłać już teraz na adres samorzad@pap.pl

TFI PZU jest partnerem cyklu „PPK w samorządach – eksperckie rozmowy PAP”.

Źródło informacji: Serwis Samorządowy PAP

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 27.11.2020, 13:02
Źródło informacji Serwis Samorządowy PAP
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.