Newsletter

Biedronka ze specjalnymi świątecznymi rabatami dla zatrudnionych i współpracowników

09.12.2020, 09:02aktualizacja: 09.12.2020, 09:03

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

W tym trudnym ze względu na pandemię roku, Biedronka daje możliwość skorzystania z rabatów o wartości do 1000 zł na zakupy w sklepach sieci. Oferta jest skierowana do pracowników sieci, a także szerokiej grupy osób z firm współpracujących, w tym ze sklepów agencyjnych, franczyzowych oraz agencji ochrony.

Wspierając pracowników sieci, a także szeroką grupę współpracowników z firm partnerskich, zarząd Jeronimo Martins Polska zdecydował o możliwości skorzystania przez pracujących na stanowiskach niemenedżerskich, z rabatu do wartości 1000 zł na zakupy w sklepach sieci Biedronka. W sumie z rabatów będzie mogło skorzystać 60 tys. pracowników sieci, a także szeroka grupa osób z firm współpracujących. Otrzymają oni specjalnie wygenerowane e-kody, które będą mogli zrealizować do końca stycznia 2021 r., a rabatami zostaną objęte wszystkie kategorie produktów.

Co istotne, akcja ta nie jest finansowana z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych. W tym trudnym roku ma pomóc w przygotowaniu tradycyjnych potraw i zapewnieniu świątecznego klimatu swoim najbliższym.

„Kryzys związany z pandemią udowodnił wagę pracy, którą wykonujemy jako zespół Biedronki. Nasze usługi i niezakłócone działanie ma kluczowe znaczenie dla funkcjonowania całego społeczeństwa. Dzięki nam miliony Polaków mogą bezpiecznie robić zakupy. Chcę wyrazić swoją wdzięczność za pracę i postawę, jaką wykazaliście w tym roku” - napisał w specjalnym liście przygotowanym na tę okazję Luis Araujo, dyrektor generalny Biedronki.

Sieć Biedronka działa nieprzerwanie od początku pandemii z nadrzędnym celem zapewnienia bezpieczeństwa swoich pracowników oraz klientów. Sieć wprowadziła wiele rozwiązań wciąż obowiązujących w placówkach i dodatkowo zwiększających bezpieczeństwo. To m.in. specjalne osłony kas z pleksiglasu czy taśmy przy stanowiskach kasowych wyznaczające dystans między kupującymi, a także rękawiczki jednorazowe lub żele dezynfekujące w sklepach.

Biedronka jako pierwsza podjęła również decyzję o wydłużeniu czasu pracy sklepów zarówno w kwietniu, jak i jesienią – obecnie większość placówek działa co najmniej do godz. 23:00, a ponad 200 jest czynnych całodobowo w ramach Akcji 24, która umożliwia klientom sieci robienie bezpieczniejszych zakupów dzięki rozłożeniu ruchu zakupowego na dłuższy czas.

Źródło informacji: Jeronimo Martins Polska S.A.

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 09.12.2020, 09:02
Źródło informacji Jeronimo Martins Polska S.A.
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.