Newsletter

Biznes i finanse

BingX łączy się z Sumsub, aby zwiększyć poziom zgodności i przestrzegać zasady „poznaj swojego klienta”

28.01.2022, 17:13aktualizacja: 28.01.2022, 17:15

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

BingX
BingX

SINGAPUR, 28 stycznia 2022 r. /PRNewswire/ -- BingX ma zaszczyt ogłosić nawiązanie współpracy z Sumsub, wszechstronną platformą weryfikacji tożsamości, zgodności i zautomatyzowanych zabezpieczeń przed fałszerstwami.

Jako platforma handlu społecznościowego i kryptowalut BingX prowadzi działalność w przestrzeni wrażliwej pod względem regulacyjnym, w której najważniejsze jest bezpieczeństwo, zgodność i przestrzeganie zasady „poznaj swojego klienta”. Aby pokonać wyzwania z nimi związane, BingX przeprowadzi integrację ze stworzonym przez Sumsub systemem „poznaj swojego klienta” opartym na zaawansowanej technologii SI wykorzystywanej do wykrywania i przeciwdziałania potencjalnym cyberprzestępstwom.

Od teraz użytkownicy BingX będą poddawani dwuetapowemu procesowi weryfikacji polegającej na 1) przedstawieniu zdjęcia z dowodu tożsamości oraz 2) kontroli biometrycznej. Z perspektywy użytkownika proces ten będzie przebiegał szybko, w sposób przejrzysty i prosty. Z perspektywy BingX system daje nadzieję na zbudowanie zaufania i przyspieszenie globalnej ekspansji.

„Jednym z nadrzędnych celów BingX na ten rok jest upowszechnienie oferowanych usług. Wymagania związane z przestrzeganiem zasady >>poznaj swojego klienta<< i zgodności mogą być męczące i zniechęcać nowych użytkowników do dokończenia rejestracji. Chcemy, aby nasi użytkownicy, od początku do końca, mieli jak najlepsze doświadczenia związane z korzystaniem z naszych usług. Czy jest lepszy sposób na rozpoczęcie roku niż uproszczenie procedury >>poznaj swojego klienta<

„Cieszymy się, że możemy wesprzeć misję BingX na rzecz stworzenia wiodącej sieci handlu społecznościowego i kryptowalut dzięki zapewnieniu procedur weryfikacji zgodnych z lokalnymi i międzynarodowymi regulacjami w sprawie przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. My się tym zajmiemy, a BingX może się w pełni skupić na rozszerzaniu oferty produktów i usług dla rosnącej rzeszy klientów” - powiedział współzałożyciel Sumsub, Jacob Sever.

BingX

BingX (www.bingx.com) to utworzona w 2018 roku międzynarodowa platforma handlu aktywami cyfrowymi, spot i instrumentami pochodnymi, która zapewnia skoncentrowany na użytkowniku i otwarty ekosystem z intuicyjnymi funkcjami handlu społecznościowego. Powstała w celu wzbogacenia całego sektora kryptowalutowego, jest bezpiecznym, niezawodnym i przyjaznym dla użytkowników miejscem, w którym mogą oni handlować swoimi kluczowymi aktywami, takimi jak Cosmos, AXS, Chiliz i DAO.

Sumsub

Sumsub, założona w 2015 r., to wiodąca platforma weryfikacji tożsamości oferująca kompleksowe narzędzia techniczne i prawne, zgodne z przestrzeganiem zasady „poznaj swojego klienta” i regulacji w sprawie przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. Sumsub pomaga przedsiębiorstwom w przyciąganiu większej liczby klientów, przyspieszaniu weryfikacji, zmniejszaniu kosztów i zwalczaniu fałszerstw cyfrowych. Rozwiązania spółki, oparte na uczeniu maszynowym i sztucznej inteligencji, funkcjonują na całym świecie, obsługują 6500 typów dokumentów z ponad 200 państw i terytoriów.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1735986/Bing_X___Sumsub___Partnership_1_Twitter.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1690963/BingX_Logo.jpg

Źródło: BingX

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 28.01.2022, 17:13
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ