Newsletter

Black Friday z TCL: Odkryj sztukę wciągającej rozrywki i zmień swój styl życia na lepszy dzięki telewizorom LED QD-Mini

21.11.2023, 17:01aktualizacja: 21.11.2023, 17:03

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire
PR Newswire

PARYŻ, 21 listopada 2023 /PRNewswire/ -- Jako wiodąca globalna marka elektroniki użytkowej, TCL rozumie znaczenie kształtowania wygodnego i dopracowanego pod każdym względem środowiska domowego, które zapewni dobre samopoczucie.

W ramach tegorocznej akcji Black Friday TCL zaoferuje asortyment dużych telewizorów LED QD-Mini i inteligentnych urządzeń domowych, aby zapewnić przyjemniejsze wrażenia podczas oglądania i pozwolić użytkownikom zmienić styl życia na lepszy.

*Poniższe serie produktów i funkcje mogą się różnić w zależności od rynku. Więcej informacji można uzyskać w najbliższym punkcie sprzedaży.

TCL X955: Twoja filmowa ucieczka w niezapomniane przeżycia

Daj się porwać kinowym arcydziełom. TCL X955 to bilet do świata rozrywki, jakiego nigdy dotąd nie było. Wyposażony w ogromny 85-calowy ekran i zapierającą dech w piersiach rozdzielczość 4K Ultra HD telewizor został stworzony w oparciu o najnowocześniejsze technologie Mini LED Premium, QLED i Full Array Local Dimming (FALD), które zapewniają niezrównane wrażenia wizualne. Jeśli masz ochotę na epicką noc filmową, ten telewizor zmieni Twój salon w prawdziwą salę kinową.

Doświadcz magii HDR dzięki wyspecjalizowanemu monitorowi HDR Premium 5000 nitów, który obsługuje funkcje HDR10, HDR10+, HDR HLG i Dolby Vision IQ, zapewniając oszałamiające kontrasty i żywe kolory pozwalające widzowi jeszcze głębiej przeżywać każdą scenę. Dzięki wyjątkowej jakość dźwięku w systemie 4.2.2 każdy dźwięk jest równie wciągający jak obraz.

TCL 98C955: Doskonałe samopoczucie: telewizor QD-Mini LED to twój przepis na pogodę ducha

Zanurz się w świecie, w którym poczujesz się doskonale i zażyjesz wciągającej rozrywki dzięki telewizorom Mini LED i QLED, które tworzą idealne środowisko do przyjemnego spędzania czasu we własnym towarzystwie. Daj się oczarować głębokiej czerni, olśniewającej jasności i precyzyjnym kontrastom, zapewniającym wizualną ucztę dla zmysłów. Delektuj się bogatymi i realistycznymi kolorami dzięki technologii QLED, w której każda scena staje się arcydziełem wyrazistych odcieni, zapewniając doznania wizualne pobudzające emocje.

Dzięki natywnej częstotliwości odświeżania 144 Hz gry i sekwencje akcji są płynne, co zapewnia użytkownikowi ekscytujące wrażenia. Niezależnie od źródła, wieloformatowy HDR gwarantuje doskonałą jakość obrazu i pełny relaks we własnym mieszkaniu. Daj się otoczyć absorbującymi dźwiękami dzięki systemowi ONKYO 2.2.2 Dolby Atmos, który zapewni doznania dźwiękowe kojące umysł i duszę.

TCL 98C805: Wznieś swoją przygodę w świecie gier na wyższy poziom dzięki telewizorowi LED QD-Mini

Rozpocznij niezrównaną przygodę w świecie gier dzięki najnowocześniejszemu telewizorowi LED QD-Mini. To nie jest tylko telewizor, to Twój portal do niezwykłych wrażeń z gry, którymi możesz delektować się w samotności, jednocześnie świetnie się bawiąc.

Dzięki ogromnemu 98-calowemu ekranowi i zniewalającej rozdzielczości 4K Ultra HD, każda gra ożywa z niezrównanym realizmem. Dzięki maksymalnej jasności 1600 nitów (na 98-calowym ekranie), kolory stają się żywe, tworząc dynamiczne i wciągające środowisko gry. Natywna zmienna częstotliwość odświeżania 144 Hz zapewnia niewiarygodnie płynną grę, co idealnie nadaje się do szybkiej akcji i przeżywania ekscytujących przygód.

To, co naprawdę wyróżnia ten telewizor, to jego niesamowite możliwości HDR, dzięki którym Twoje ulubione gry i filmy będą olśniewać oszałamiającym kontrastem i zakresem dynamiki, i zapewnią Ci niezapomniane wrażenia z gry solo.

Zwiększaj swoją sprawność grania i zanurz się w świecie wciągającej rozrywki, w którym gra solo zajmuje centralne miejsce, a każda chwila jest ekscytująca.

TCL 98P745: wyższy poziom domowej rozrywki

TCL 98P745 4K przygotuje grunt pod wyjątkową rozrywkę w Twoim domu. Zanurz się w magii kina dzięki technologiom Dolby Vision i Dolby Atmos. Ten telewizor oferuje imponującą rozdzielczość 4K, ponad miliard kolorów i dźwięk, który wyczaruje dla Ciebie atmosferę kina i sprawi, że przez cały czas będziesz czuć się jak w sali kinowej.

Obsługując funkcję HDMI 2.1, telewizor zapewnia najwyższej jakości wrażenia podczas gry dzięki wysokiej rozdzielczości nagrań, automatycznej optymalizacji obrazu i krótkim czasom opóźnienia. Akcelerator gier 120 Hz gwarantuje ostrość i płynność gry.

Elegancja idzie w parze z funkcjonalnością dzięki stylowemu wzornictwu bez ostrych krawędzi i cienkim metalicznym wykończeniom, które wpasują się w wystrój Twojego mieszkania. Poza rozrywką TCL P745 umożliwia połączenie komunikacyjne z Google Duo, pozwalając na błyskawiczną realizację połączeń wideo i obsługując polecenia głosowe.

Klimatyzatory TCL z serii FreshIN: stwórz oazę komfortu i zdrowia w swoim domu

Zmień swój dom w sanktuarium dobrego samopoczucia dzięki klimatyzatorom TCL z serii FreshIN. Zaprojektowane w celu poprawy jakości powietrza w pomieszczeniach klimatyzatory wykraczają poza zwykłe urządzenia zapewniające komfort. Zostały stworzone z myślą o zapewnieniu zdrowego i przyjemnego środowiska, w którym można się zrelaksować i odpocząć.

Technologia FreshIN+ 2.0 firmy TCL oferuje dwukierunkowy system wymiany świeżego powietrza, dostarczając bogate w tlen powietrze zewnętrzne i jednocześnie usuwając niezdrowe powietrze z pomieszczeń. Jest to szczególnie cenne, gdy jakość powietrza nie jest idealna. Urządzenie pozwala skutecznie usuwać z otoczenia niepożądane cząsteczki, takie jak kurz, sierść zwierząt domowych i zanieczyszczenia. W połączeniu z czterowarstwowym systemem filtrowania powietrze poddane cyrkulacji jest znacznie zdrowsze dla alergików.

Dzięki klimatyzatorom TCL z serii FreshIN dobre samopoczucie znajduje się w sercu Twojego domu.

TCL Electronics

Firma TCL Electronics (1070.HK) to szybko rozwijające się przedsiębiorstwo elektroniki użytkowej i wiodący gracz na międzynarodowym rynku telewizorów. Założona w 1981 roku firma prowadzi obecnie działalność w ponad 160 krajach na świecie. TCL specjalizuje się w badaniach, rozwoju i produkcji elektroniki użytkowej, w tym telewizorów, sprzętu dźwiękowego i urządzeń do inteligentnego domu. Odwiedź stronę internetową firmy na: https://www.tcl.com

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2282437/TCL_QD_Mini_LED_4K_TV_X955.jpg 
Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2282438/TCL_QD_Mini_LED_4K_TV_C955.jpg |
Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2282439/1.jpg 
Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2282440/2.jpg 
Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2282441/3.jpg 

Źródło: TCL Electronics

KONTAKT:
Mason Zhong
e-mail: mason.zhong@tcl.com 

Źródło informacji: PR Newswire

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 21.11.2023, 17:01
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.