Newsletter

Biznes i finanse

BOC Group udostępnia zupełnie nowe możliwości analiz BPM wraz z systemem ADONIS 13.0

07.12.2021, 13:24aktualizacja: 07.12.2021, 13:30

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

ADONIS 13.0 oferuje nowe sposoby wizualizacji oraz komunikacji informacji związanych z zarządzaniem procesami. Doświadczenie użytkownika jest jeszcze lepsze również dzięki nowym wykresom, dynamicznej analizie zależności oraz możliwościom stosowania kolorów i map ciepła.

WARSZAWA, 7 grudnia 2021 r. /PRNewswire/ -- BOC Group ogłosiła dziś dostępność systemu ADONIS 13.0, zawierającego przełomowe innowacje z zakresu analizy. Dzięki tym nowym możliwościom użytkownicy systemu mogą wizualizować, udostępniać i łączyć ze sobą elementy w zupełnie nowy sposób. Nowa koncepcja analiz daje użytkownikom więcej swobody, pozwalając im na natychmiastowe tworzenie nowych rodzajów wykresów. Dzięki temu można z łatwością dynamicznie zaprezentować wpływ zmian, wyróżnić kolorami atrybuty zasobów, a także podzielić się całością analizy ze współpracownikami. ADONIS 13.0 został zaprojektowany, aby uprościć i wzbogacić doświadczenie analizy architektury biznesowej. Dzięki temu inicjatywy transformacji będą jeszcze bardziej wydajne, a użytkownicy końcowi bardziej zaangażowani.

Tobias Rausch, Product Manager systemu ADONIS zauważa:

„Tworząc system ADONIS 13.0, za cel postawiliśmy sobie zrewolucjonizowanie sposobu, w jaki użytkownicy podchodzą do analiz BPM - zaczynając od poziomu zaangażowania w tworzenie wykresów, aż do tego, w jaki sposób wykorzystują wyniki analiz w swojej codziennej pracy oraz jak dzielą się nimi z innymi”.

Dodaje również:

„Dziś z przyjemnością prezentujemy robiącą wrażenie kolekcję aktualizacji dotykających zarówno aspektu indywidualnej, jak i grupowej pracy z systemem ADONIS. Dzięki tym zmianom każdy może z łatwością sprawić, że informacje o procesach ożyją, co jest niezwykle istotne w zwinnym podejmowaniu decyzji oraz szybkiej transformacji całej organizacji”.

Najnowsza wersja systemu oferuje również wiele innych ulepszeń, takich jak usprawniona integracja z narzędziami EAM (np. ADOIT), dzięki której wymiana danych między narzędziami BPM i EAM jest jeszcze sprawniejsza i przyjemniejsza.

Szczegółowy opis zmian w nowej wersji jest dostępny na stronie BOC Group.

BOC Group zaprasza wszystkich zainteresowanych do przetestowania nowej wersji systemu poprzez darmową wersję ADONIS:Community Edition, która pozwala zapoznać się z najnowszymi usprawnieniami w praktyce.

O BOC Group

BOC Group tworzy i oferuje profesjonalne oprogramowanie do modelowania organizacji w obszarach zarządzania procesami, zarządzania architekturą korporacyjną oraz zarządzania ryzykiem i zgodnością, które pozwala skutecznie zarządzać w epoce cyfrowej. Narzędzia te są tworzone z myślą o współpracy z innymi. Można je łatwo dostosować do potrzeb organizacji oraz wykorzystać z innymi aplikacjami w ramach szerokiego ekosystemu.

Do globalnych klientów ADONIS należą między innymi Airbus, Allianz, Emerson, Generali, Hilti, Rewe i Telefonica.

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1702725/BOC_Logo_Logo.jpg

Źródło: BOC Products & Services AG

KONTAKT:

BOC Information Technologies Consulting Sp. z o.o.

Zbigniew Misiak

Senior Consultant

tel. +48-22-628 00 15

e-mail: zbigniew.misiak@boc-pl.com

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 07.12.2021, 13:24
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ