Newsletter

Bybit i DMCC Crypto Centre ogłaszają dziesięciu finalistów hackatonu Web3 Unleashed: Crypto Innovation Challenge

01.12.2023, 09:31aktualizacja: 01.12.2023, 09:34

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire
PR Newswire

VICTORIA, Seszele, 1 grudnia 2023 r. /PRNewswire/ -- Bybit, we współpracy z centrum kryptowalut Dubai Multi Commodities Centre (DMCC) w Dubaju, ma zaszczyt ogłosić dziesięciu finalistów hackatonu „Web3 Unleashed: Crypto Innovation Challenge (Uwolnienie potencjału Web3: wyzwanie w dziedzinie innowacji kryptowalutowych)”. W wydarzeniu biorą udział innowacyjne startupy związane z Web3 i aspirujące firmy z ZEA, które maja okazję zaprezentować swój wkład w rozwój rynku zasobów cyfrowych.

Ze 100 zespołów, które zgłosiły chęć udziału, wybrano dziesięć wyróżniających się pod względem przełomowych osiągnięć w różnych sektorach branży blockchain, m.in. w dziedzinie GameFi, finansów zdecentralizowanych (DeFi), NFT i zrównoważonych rozwiązań blockchain. Swoje prace przedstawią one podczas prezentacji 22 listopada.

Zespół EVA.IO jest pierwszym, który stworzył zdecentralizowany system ratingowy oparty na nadzorowanym uczeniu maszynowym dla kryptowalut, DeFi i NFT. Z kolei sieć Cyborg redefiniuje przetwarzanie w chmurze w ramach ekosystemu Polkadot. Dzięki Copin użytkownicy mogą korzystać z analiz głównych traderów on-chain, a Pravica jest pionierem rozwiązań do przesyłania komunikatów peer-to-peer w sieci Web3 oraz infrastruktury do transferu wartości.

Firma Top Ledger wprowadziła rozwiązanie do analityki blockchain dla przedsiębiorstw, Edu3Labs łączy edukację z blockchain, aby zwiększyć satysfakcję ze zdobywania wiedzy, zaś iTeller z powodzeniem prowadzi działalność w branży fintech, m.in. związaną z pozagiełdową wymianą kryptowalut. Z kolei Timeswap otwiera zupełnie nowe możliwości poprzez wprowadzenie całkowicie zdecentralizowanego protokołu pożyczkowego.

Akka zapewnia sprawny ruch aktywów cross-chain z wykorzystaniem sztucznej inteligencji, a DRIFE, określany jako TAXI 3.0, stawia sobie za cel odświeżenie branży tradycyjnego transportu pasażerskiego. Dziesięć zespołów będzie walczyć o nagrody o łącznej wartości 100000 USDT - nagrodę w gotówce o równowartości 50000 USDT i nagrody dodatkowe warte 50000 USDT, które obejmują dostęp do akceleratora Brinc, licencję uzupełniającą DMCC oraz audyt smart kontraktów od Hacken.

„Hackaton Web3 Unleashed: Crypto Innovation Challenge to coś więcej niż konkurs - to świadectwo transformatywnego potencjału współpracy w erze technologii blockchain - stwierdził Ben Zhou, współzałożyciel i dyrektor generalny Bybit. - Tworzenie otoczenia sprzyjającego rozwojowi innowacji jest jednym z naszych głównych priorytetów w ramach misji zostania światową KryptoArką”.

#Bybit / #TheCryptoArk

Bybit

Bybit, trzecia co do wielkości giełda kryptowalutowa skupiająca 20 milionów użytkowników, powstała w 2018 r. i stanowi profesjonalną platformę, na której inwestorzy i traderzy kryptowalutowi mogą korzystać z ultraszybkiego silnika dopasowującego, całodobowej obsługi klienta oraz wielojęzycznego wsparcia. Bybit jest dumnym partnerem mistrzów świata konstruktorów i kierowców Formuły 1 - zespołu Oracle Red Bull Racing.

Kontakt dla przedstawicieli mediów: media@bybit.com

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie https://www.bybit.com

Aktualności: Społeczności i media społecznościowe Bybit

Discord | Facebook | Instagram | LinkedIn | Reddit | Telegram | TikTok | X (Twitter) | Youtube

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2272238/Image.jpg
Logo - https://mma.prnewswire.com/media/2267288/Logo.jpg 

Źródło: Bybit

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 01.12.2023, 09:31
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ