Newsletter

Bybit organizuje promocję Deposit Dash z okazji aktualizacji Ethereum

18.03.2024, 16:09aktualizacja: 18.03.2024, 16:12

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/ByBit
PR Newswire/ByBit

DUBAJ, ZEA, 18 marca 2024 r. /PRNewswire/ -- Bybit, trzecia co do wielkości na świecie giełda kryptowalutowa pod względem wolumenu obrotów, z wielką przyjemnością przedstawia swoją najnowszą ofertę zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych traderów - "Deposit Dash". Okazją do promocji jest długo wyczekiwana aktualizacja Ethereum - Dencun - stanowiąca ważny krok naprzód w rozwoju skalowalności i wydajności tego blockchainu.

W ramach promocji Deposit Dash w dniach 13-27 marca Bybit przygotowała dla entuzjastów kryptowalut korzystających z jej platformy prawdziwą żyłę złota. Nowi użytkownicy, którzy nabędą ETH poprzez złożenie depozytu w pieniądzu fiducjarnym, jednoklikowy zakup lub transakcję P2P na kwotę co najmniej 100 USD, otrzymają nagrody o wartości 10 USD w postaci tokenów warstwy 2 lub waluty USDT. Ponadto w trakcie promocji uczestnicy transakcji derywatowych lub spotowych oraz użytkownicy inwestujący w Bybit Savings otrzymają specjalny bonus.

A to nie koniec atrakcji. Do 7 kwietnia potrwa również kampania Deposit Delight. Osoby w niej uczestniczące mogą zdobyć bonusy o wartości do 305 USDT - wystarczy zarejestrować się i wykonać kilka zadań opisanych na stronie wydarzenia. Do udziału w tym spektakularnym evencie zapraszamy zarówno początkujących użytkowników, na których czeka bonus o wartości do 305 USDT, jak i traderów korzystających już z platformy Bybit, którzy mogą liczyć na nagrody w wysokości do 300 USDT.

„Aktualizacja Dencun to znakomita okazja do zaoferowania naszym użytkownikom atrakcyjnych bonusów w ramach promocji Deposit Dash i Deposit Delight” - powiedziała Emily Bao, specjalistka Bybit ds. evangelist marketingu Web3. „Zapraszamy wszystkich użytkowników - zarówno nowych, jak i tych, którzy już korzystają z naszej platformy - do udziału w promocji oraz maksymalizacji depozytów i wykorzystaniu potencjału drzemiącego w tokenach warstwy 2”.

Wydarzenie to wpisuje się w dążenia Bybit na rzecz budowy dynamicznego i przystępnego ekosystemu kryptowalutowego, który stanowi dla użytkowników okno na najnowsze innowacje blockchainowe, dając im szerokie możliwości wysokich zarobków.

#Bybit / #TheCryptoArk

Bybit

Bybit, trzecia co do wielkości giełda kryptowalutowa skupiająca 20 milionów użytkowników, powstała w 2018 r. i stanowi profesjonalną platformę, na której inwestorzy i traderzy kryptowalutowi mogą korzystać z ultraszybkiego silnika dopasowującego, całodobowej obsługi klienta oraz wielojęzycznego wsparcia. Bybit jest dumnym partnerem mistrzów świata konstruktorów i kierowców Formuły 1 - zespołu Oracle Red Bull Racing.

Więcej informacji na temat Bybit: Bybit Press.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: https://www.bybit.com

Aktualności publikowane są w grupach i na profilach Bybit w mediach społecznościowych:

Discord | Facebook | Instagram | LinkedIn | Reddit | Telegram | TikTok | X | Youtube

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2364476/EN_2309_T9511_ETH_Cancun_1600x900.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/2267288/Logo.jpg

Źródło: ByBit

KONTAKT:

e-mail: media@bybit.com

Źródło informacji: PR Newswire

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 18.03.2024, 16:09
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ