Newsletter

Bybit P2P organizuje wydarzenie Festive Duo z okazji drugiej rocznicy istnienia serwisu

02.01.2024, 13:34aktualizacja: 02.01.2024, 13:39

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/Bybit
PR Newswire/Bybit

DUBAJ, ZEA, 29 grudnia 2023 r. /PRNewswire/ -- Bybit, trzecia co do wielkości na świecie giełda kryptowalutowa pod względem wolumenu obrotów, z przyjemnością ogłasza drugą rocznicę istnienia serwisu Bybit P2P. Bybit P2P od dwóch lat umożliwia użytkownikom nabywanie i sprzedaż kryptowalut od siebie nawzajem w bezpiecznym i efektywnym środowisku. Dzisiaj będzie celebrować to osiągnięcie, ogłaszając P2P Festive Duo. Podczas wydarzenia organizowanego, aby uczcić dynamiczny rozwój, będzie można zdobyć kupony P2P o wartości do 17 USDT, które posłużą do transakcji kryptowalutowych.

W zaledwie 2 lata serwis Bybit P2P odnotował znaczny wzrost - platforma liczy 42 tys. aktywnych codziennie użytkowników, a dotychczas zawarto za jej pośrednictwem ponad 45 milionów transakcji. Ostatnio pobili rekord, przekraczając liczbę 80 tys. transakcji jednego dnia, co podkreśla ogromną popularność i niesłabnącą atrakcyjność platformy.

Bybit P2P to więcej niż platforma - to dynamicznie rozwijająca się społeczność entuzjastów kryptowalut, który łączy pasja do aktywów cyfrowych. Weź udział w ekskluzywnych wydarzeniach, nawiąż kontakt z innymi traderami i przeżyj z nimi przygodę w świecie kryptowalut.

Przyłącz się do świętowania: szczegóły wydarzenia P2P Festive Duo

Czas trwania wydarzenia: 26 grudnia 2023 r. 10:00 UTC - 17 stycznia 2024 r. 10:00 UTC

Wykonaj proste zadania: dokonaj pierwszej transakcji P2P, zaproś znajomych i poleć platformę innym.

Zdobądź kupony o wartości do 17 USDT: wykorzystaj je m.in. na zniżki w opłatach i do przyspieszenia transakcji.

Odwiedź stronę Bybit, aby dowiedzieć się więcej o wydarzeniu i skorzystać z przywilejów dostępnych w ramach P2P Festive Duo: https://announcements.bybit.com/article/p2p-festive-duo-grab-up-to-17-usdt-p2p-coupons--blt766f5350f9452d73/ 

#Bybit / #TheCryptoArk

Bybit

Bybit, trzecia co do wielkości giełda kryptowalutowa skupiająca 20 milionów użytkowników, powstała w 2018 r. i stanowi profesjonalną platformę, na której inwestorzy i traderzy kryptowalutowi mogą korzystać z ultraszybkiego silnika dopasowującego, całodobowej obsługi klienta oraz wielojęzycznego wsparcia. Bybit jest dumnym partnerem mistrzów świata konstruktorów i kierowców Formuły 1 - zespołu Oracle Red Bull Racing.

Więcej informacji na temat Bybit: Bybit Press.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie https://www.bybit.com 

Aktualności publikowane są w zakładce Społeczności i media społecznościowe Bybit

Discord | Facebook | Instagram | LinkedIn | Reddit | Telegram | TikTok | X (Twitter) | Youtube 

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2309041/IMG_4691.jpg 

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/2267288/Logo.jpg 

Źródło: Bybit

KONTAKT:

e-mail: media@bybit.com 

Źródło informacji: PR Newswire

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 02.01.2024, 13:34
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ