Newsletter

Bybit sprawia, że nabywanie kryptowalut staje się jeszcze prostsze - integracja z Google Pay w 35 walutach

11.04.2024, 11:27aktualizacja: 11.04.2024, 11:29

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/ Bybit
PR Newswire/ Bybit

DUBAJ, ZEA, 11 kwietnia 2024 r. /PRNewswire/ -- Bybit, trzecia co do wielkości na świecie giełda kryptowalutowa pod względem wolumenu obrotów, wprowadza rewolucyjne zmiany, które wpłyną na komfort użytkowników dokonujących transakcji kryptowalutowych, a mianowicie integrację z Google Pay. To innowacyjne rozwiązanie umożliwia użytkownikom posługującym się 35 walutami bezproblemowe nabywanie kryptowalut jednym kliknięciem, eliminując konieczność przechodzenia przez skomplikowane procesy płatności.

Google Pay - szeroko rozpowszechnione komfortowe rozwiązanie dla odbiorców z całego świata

Bybit priorytetowo traktuje komfort użytkowników i umożliwia im bezproblemowe wejście na rynek kryptowalut. Integracja z Google Pay upraszcza proces zakupu, umożliwiając użytkownikom sprawne skorzystanie z preferowanej metody płatności. Ponadto Bybit oferuje konkurencyjne kursy wymiany, aby użytkownicy mogli dokonywać jak najbardziej korzystnych transakcji.

Integracja dotyczy regionów o wysokiej dostępności Google Pay i sprawia, że uczestniczenie w transakcjach na rynku kryptowalutowym staje się jeszcze prostsze.

„Giełdzie Bybit zależy na zapewnianiu użytkownikom najwygodniejszych i najbardziej opłacalnych narzędzi umożliwiających wejście do ekscytującego świata kryptowalut. Integracja z Google Pay oznacza ważny krok w kierunku osiągnięcia tego celu, zapewniając wszystkim bezproblemowe i bezpieczne korzystanie z usług” - powiedział Ben Zhou, współzałożyciel i CEO Bybit.

Więcej informacji na stronie https://www.bybit.com/fiat/trade/express/home 

#Bybit / #TheCryptoArk

Bybit

Bybit jest trzecią co do wielkości giełdą kryptowalutową pod względem wolumenu obrotów, która skupia 25 mln użytkowników. Jest to profesjonalna platforma powstała w 2018 r., na której traderzy i inwestorzy kryptowalutowi mogą korzystać z ultraszybkiego silnika dopasowującego, całodobowej obsługi klienta oraz wielojęzycznego wsparcia. Bybit jest dumnym partnerem mistrzów świata konstruktorów i kierowców Formuły 1 - zespołu Oracle Red Bull Racing.

Więcej informacji można znaleźć na Bybit Press.

Kontakt dla przedstawicieli mediów: media@bybit.com 

Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://www.bybit.com.

Aktualności publikowane są w grupach i na profilach Bybit w mediach społecznościowych Bybit.

Discord | Facebook | Instagram | LinkedIn | Reddit | Telegram | TikTok | X | Youtube

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2383456/Bybit_Simplifies_Crypto_Purchase_Google_Pay_Integration_Across_35_Currencies.jpg 

Logo -  https://mma.prnewswire.com/media/2267288/Logo.jpg 

Źródło: Bybit

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 11.04.2024, 11:27
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ