Newsletter

Bybit Web3 ogłasza kampanię „Mantle Sharding With Ethena”

02.04.2024, 08:48aktualizacja: 02.04.2024, 08:51

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

DUBAJ, ZEA, 29 marca 2024 r. /PRNewswire/ -- Bybit, trzecia co do wielkości na świecie giełda kryptowalutowa pod względem wolumenu obrotów, ma zaszczyt ogłosić kampanię we współpracy z Mantle Network: Mantle Sharding With Ethena. To ekscytujące wydarzenie, to szansa dla posiadaczy waluty $MNT na zgarnięcie shardów Ethena z ogromnej puli liczącej 2,5 miliarda.

Dokonaj blokady tokenów $MNT i odbierz mShardy

Oficjalny okres blokady dla shardów Mantle w ramach kampanii Ethena trwa od godz. 10:00 UTC (uniwersalnego czasu koordynowanego) 27 marca 2024 r. do godz. 10:00 UTC 26 kwietnia 2024 r. W tym czasie użytkownicy Bybit Web3 mogą dokonać blokady tokenów $MNT, aby zdobyć upragnione mShardy. mShardy, które znajdują pełne pokrycie w aktywach w skarbcu Mantle, można później wykupić w zamian za natywne tokeny Ethena $ENA.

Zgarnij jak najwięcej korzyści i dokonuj transakcji z udziałem mShardów w zdecentralizowanych aplikacjach DeFi

Aby uzyskać maksymalny potencjał nagród, użytkownicy są zachęcani do blokowania swoich $MNT przez cały okres trwania kampanii. Zyski są obliczane dynamicznie i aktualizowane w czasie rzeczywistym na podstawie łącznej kwoty $MNT zablokowanych na sekundę przez wszystkich uczestników.

Bybit Web3 może poszczycić się tym, że jest pierwszym ekosystemem, który umożliwia trading shardami Ethena w formie mShardów we wszystkich zdecentralizowanych aplikacjach DeFi. Dodanie tej funkcji oznacza ważny krok milowy dla rozwoju ekosystemu Mantle, który przygotuje grunt pod kolejne emocjonujące nowości.

Nie przegap możliwości znacznych zysków i przyczynienia się do rozwoju ekosystemów Mantle i Ethena. Więcej informacji i instrukcje dotyczące udziału można znaleźć na stronie:

https://announcements.bybit.com/en/article/limited-time-offer-lock-in-mnt-and-grab-your-share-of-2-500-000-000-ethena-shards--blt66c8da8bd86d0910/

#Bybit / #TheCryptoArk / #BybitWeb3

Bybit Web3

Bybit Web3 to nowe oblicze otwartości w świecie zdecentralizowanych finansów i ekosystem dla każdego, który charakteryzuje się większą prostotą, otwartością i równością. Zapraszamy budowniczych, twórców i partnerów w przestrzeni blockchain, nie tylko entuzjastów kryptowalut, ale także osoby chcące spróbować swoich sił w tej dziedzinie, aby dołączyły do społeczności, która liczy obecnie ponad milion użytkowników portfela i ma ponad 10 głównych partnerów ekosystemowych.

Bybit Web3 zapewnia kompleksowy pakiet produktów Web3 zaprojektowanych tak, aby dostęp, wymiana, gromadzenie i pomnażanie zasobów Web3 było możliwie najprostsze i jak najbardziej dostępne. Nasze portfele, rynki i platformy działają w oparciu o zabezpieczenia i wiedzę specjalistyczną, dzięki którym Bybit znalazł się w pierwszej trójce giełd kryptowalutowych na świecie, ciesząc się zaufaniem 25 milionów użytkowników.

Przyłącz się do rewolucji już teraz i otwórz się na przyszłość Web3 z Bybit.

Więcej informacji na temat Bybit: Bybit Press.

Bybit

Bybit, trzecia co do wielkości giełda kryptowalutowa skupiająca 25 milionów użytkowników, powstała w 2018 r. i stanowi profesjonalną platformę, na której inwestorzy i traderzy kryptowalutowi mogą korzystać z ultraszybkiego silnika dopasowującego, całodobowej obsługi klienta oraz wielojęzycznego wsparcia. Bybit jest dumnym partnerem mistrzów świata konstruktorów i kierowców Formuły 1 - zespołu Oracle Red Bull Racing.

Więcej informacji na temat Bybit: Bybit Press.

Kontakt dla przedstawicieli mediów: media@bybit.com

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: https://www.bybit.com

Aktualności publikowane są w grupach i na profilach Bybit w mediach społecznościowych:

Discord | Facebook | Instagram | LinkedIn | Reddit | Telegram | TikTok | X | Youtube

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/2311075/Bybit_Web3_Logo.jpg

Źródło: Bybit

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 02.04.2024, 08:48
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ