Newsletter

Bybit wprowadza ekskluzywną ofertę zerowych opłat dla nowych użytkowników w Europie, promocja potrwa od dziś do 20 czerwca 2024 r.

24.05.2024, 10:27aktualizacja: 24.05.2024, 10:30

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/ Bybit
PR Newswire/ Bybit

DUBAJ, ZEA, środa, 24 maja 2024 r. /PRNewswire/ -- Bybit, trzecia co do wielkości na świecie giełda kryptowalutowa pod względem wolumenu obrotów, ma przyjemność ogłosić wprowadzenie ograniczonej czasowo ekskluzywnej oferty dla traderów w Europie. Jest to bezprecedensowa propozycja i wyjątkowa okazja do maksymalizacji zysków.

Od dzisiaj do 20 czerwca 2024 r. nowi użytkownicy mogą skorzystać z zerowych opłat przy atrakcyjnej rocznej stopie oprocentowania (APR) dla wybranych planów inwestycyjnych.

Wystarczy założyć konto na Bybit, dokonać jego weryfikacji i wpłacić pierwszy depozyt w kwocie 100 USD (lub jej równowartości) za pośrednictwem karty płatniczej lub Google Play. Każdy nowy użytkownik w Europie, który to zrobi, będzie korzystał z możliwości tradingu bez opłat przez czas trwania promocji.

Warto mieć na uwadze, że liczba dostępnych planów inwestycyjnych jest ograniczona, a więc o tym, kto z nich skorzysta, zadecyduje kolejność. To świetna okazja, aby zacząć zarabiać na tradingu już dziś.

Więcej informacji na temat naszej ekskluzywnej oferty i tego, jak zarejestrować się na Bybit, można znaleźć na stronie: https://www.bybit.com/en/press/news 

#Bybit / #TheCryptoArk

Bybit

Bybit, trzecia co do wielkości giełda kryptowalutowa skupiająca 30 milionów użytkowników, powstała w 2018 r. i stanowi profesjonalną platformę, na której inwestorzy i traderzy kryptowalutowi mogą korzystać z ultraszybkiego silnika dopasowującego, całodobowej obsługi klienta oraz wielojęzycznego wsparcia. Bybit jest dumnym partnerem mistrzów świata konstruktorów i kierowców Formuły 1 – zespołu Oracle Red Bull Racing.

Więcej informacji na temat Bybit: Bybit Press

Kontakt dla przedstawicieli mediów: media@bybit.com 

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: https://www.bybit.com 

Aktualności publikowane są w grupach i na profilach Bybit w mediach społecznościowych:

Discord | Facebook | Instagram | LinkedIn | Reddit | Telegram | TikTok | X | Youtube

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/2267288/Logo.jpg 

Źródło: ByBit

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 24.05.2024, 10:27
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii