Newsletter

Bybit wywołuje ożywienie w Dubaju dzięki ekskluzywnym wydarzeniom i panelom z udziałem prominentnych gości podczas Blockchain Life i Token2049: Shaping the Future of Blockchain

04.04.2024, 15:28aktualizacja: 04.04.2024, 15:33

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/ Bybit
PR Newswire/ Bybit

DUBAJ, ZEA, 4 kwietnia 2024 r. /PRNewswire/ -- Bybit, trzecia co do wielkości na świecie giełda kryptowalutowa pod względem wolumenu obrotów, ogłosiła dzisiaj udział swojego zespołu zarządzającego w Blockchain Life 2024, Token2049, i specjalnych wydarzeniach networkingowych w Dubaju. Spotkanie przedstawicieli branży zapewni Bybit dynamiczną platformę, na której giełda będzie miała okazję zaprezentować swoje nieprzerwane zaangażowanie w innowacje, współpracę i odpowiedzialny rozwój społeczny technologii blockchain.

Zespół zarządzający giełdą Bybit weźmie aktywny udział w inspirujących dyskusjach panelowych, które obejmą szeroki zakres odkrywczych tematów dotyczących m.in. ewoluującej roli giełd kryptowalutowych, rewolucyjnej roli technologii blockchain w działaniu na rzecz dobra społecznego, a także innych interesujących zagadnień. Oto w skrócie program zespołu Bybit:

- Kształtowanie rosnącej roli giełd kryptowalutowych: 15 kwietnia CEO Bybit Ben Zhou weźmie udział w dynamicznej dyskusji poświęconej roli giełd kryptowalutowych w rozwoju rynku instrumentów pochodnych.

- Działanie na rzecz pozytywnego wpływu społecznego: COO Bybit Helen Liu przedstawi nowe stowarzyszenie Blockchain for Good Alliance (BGA), którego celem jest propagowanie projektów o pozytywnym wpływie na społeczeństwo, będących spełnieniem marzeń kreatorów zmian.

- Wspieranie innowacji: wydarzenie Bybit x ICP Hack to Future z udziałem Head of Financial Products Hao Yanga zaplanowane na 16 kwietnia. Omówienie innowacyjnych projektów, które kształtują ekosystem ICP w regionie, i nawiązywanie kontaktów z inwestorami, partnerami i influencerami.

- Budowanie silnych relacji: od 15 do 20 kwietnia Bybit poprowadzi serię wydarzeń networkingowych, wśród których znajdą się Bybit VIP Gala for MENA oraz wieczorne wydarzenie Bybit x DMCC Web3 w Dubaju; wydarzenia mają na celu promowanie współpracy i napędzanie rozwoju branży.

- Łączność ze społecznością: przedstawiciele Bybit będą dostępni na Token2049 w Dubaju 18 kwietnia, prezentując przełomowe produkty i nawiązując kontakt z uczestnikami.

- Wyznaczanie kierunku powszechnego wprowadzenia kryptowalut: ekskluzywne sesje poświęcone bezpieczeństwu Web3 i powszechnemu wprowadzeniu kryptowalut w połączeniu z luksusową Galą dla VIP-ów w Dubaju 19 i 20 kwietnia przygotują grunt pod masowe upowszechnienie technologii blockchain.

„Bybit stawia sobie za cel umocnienie pozycji użytkowników, wspieranie nawiązywania kontaktów w branży i zajęcie czołowej pozycji w tym przełomowym procesie - powiedział Ben Zhou, współzałożyciel i CEO Bybit. - Cieszymy się, że możemy przewodzić tym dyskusjom w dynamicznym środowisku blockchain w Dubaju. Zapraszamy wszystkich do udziału we wspólnym kształtowaniu ekscytującej przyszłości branży”.

#Bybit / #TheCryptoArk / #BybitWeb3 / #keytoWeb3

Bybit

Bybit, trzecia co do wielkości giełda kryptowalutowa skupiająca 25 milionów użytkowników, powstała w 2018 r. i stanowi profesjonalną platformę, na której inwestorzy i traderzy kryptowalutowi mogą korzystać z ultraszybkiego silnika dopasowującego, całodobowej obsługi klienta oraz wielojęzycznego wsparcia. Bybit jest dumnym partnerem mistrzów świata konstruktorów i kierowców Formuły 1 - zespołu Oracle Red Bull Racing.

Więcej informacji na temat Bybit: Bybit Press.

Kontakt dla przedstawicieli mediów: media@bybit.com 

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie https://www.bybit.com.

Aktualności publikowane są w grupach i na profilach Bybit w mediach społecznościowych.

Discord | Facebook | Instagram | LinkedIn | Reddit | Telegram | TikTok | X | Youtube

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/2267288/Logo.jpg 

Źródło: Bybit

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 04.04.2024, 15:28
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ