Newsletter

CES 2024: Hisense prezentuje przyszłość technologii wyświetlania

08.12.2023, 08:59aktualizacja: 08.12.2023, 09:06

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/ Hisense
PR Newswire/ Hisense

SUWANEE, stan Georgia, 7 grudnia 2023 r. /PRNewswire/ -- Firma Hisense, międzynarodowy producent elektroniki użytkowej i sprzętu AGD, zwraca się do publiczności z całego świata, zapraszając do udziału w targach CES 2024, podczas których zaprezentuje przyszłość technologii wyświetlania obrazu. Hisense zademonstruje szereg przełomowych innowacji, które odmienią sposób, w jaki korzystamy z urządzeń ekranowych.

Impreza medialna rozpocznie się w poniedziałek 8 stycznia 2024 r. o godzinie 9:00 w Centrum Kongresowym Mandalay Bay, South Seas Ballroom F w Las Vegas w stanie Nevada, i będzie odbywać się pod hasłem „Zobacz. Połącz. Doświadcz”. Będzie to okazja, do zapoznania się z nową generacją technologii wyświetlania, a także rozwiązaniami przyszłości Hisense.

Prezentacja innowacji, które odmienią codzienne życie

Podczas targów CES 2024 koncern Hisense zaprezentuje szereg nowych produktów zmieniających sposób życia, pracy i zabawy. Począwszy od rewolucyjnych telewizorów laserowych po najnowocześniejsze modele ULED, firma dokłada wszelkich starań, aby zapewnić użytkownikom jak najlepsze wrażenia wizualne.

Odwiedzający będą zaskoczeni zapierającymi dech w piersiach wrażeniami wizualnymi, które przenoszą technologię telewizorów Hisense do następnej generacji, oferując niesamowite efekty obrazu o niezrównanej wyrazistości i kontraście, przekształcając domowe salony w sale kinowe. Co więcej, najnowsze inteligentne produkty dla domu będą oferować niezliczone opcje, które umożliwiją wykonanie większej liczby zadań, zapewniając płynną łączność i jeszcze bardziej spersonalizowane sugestie gwarantujące doskonałe wrażenia.

Hisense: Przyszłość technologii wyświetlania

David Gold, prezes Hisense Americas, towarzyszyć będzie na scenie swoim współpracownikom, którzy udowodnią, że Hisense to nie tylko wytwarzanie produktów, ale także tworzenie rozwiązań, które poprawiają jakość życia konsumentów. Niezależnie od tego, czy mowa jest o dynamicznych wrażeniach wizualnych w samochodzie, o pierwszym kontakcie rodzica z dzieckiem podczas badania USG, czy też o realistycznej i interaktywnej klasie, w której nauka nie ma granic, koncern nieustannie przesuwa granice technologii wyświetlania i na nowo kształtuje sposób, w jaki wchodzimy w interakcję z otaczającym nas światem.

Warto skorzystać z okazji, aby przekonać się, co Hisense może zaoferować w przyszłości w zakresie technologii wyświetlania, zachęcając uczestników targów CES do wizyty na swoim stoisku w Hali Centralnej - stoisko 18217 w Las Vegas Convention Center (LVCC) w dniach 9-12 stycznia 2024 roku.

Hisense

Hisense to wiodąca globalna marka sprzętu AGD i RTV. Oferta Hisense obejmuje produkty multimedialne (z naciskiem na Smart TV), sprzęt AGD oraz inteligentne systemy informatyczne. Hisense posiada oddziały w przeszło 160 państwach i odnotowuje w ostatnim czasie dynamiczny rozwój.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2295271/Hisense_CES2024_Invite.jpg 

Źródło: Hisense

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 08.12.2023, 08:59
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ