Newsletter

Changan Automobile ogłasza swoją strategię zagraniczną Program Pacific podczas targów Shanghai Auto Show

19.04.2023, 08:40aktualizacja: 19.04.2023, 08:46

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

SZANGHAJ, 18 kwietnia 2023 r. /PRNewswire/ -- Dnia 18 kwietnia otwarto wyczekiwaną Międzynarodową Wystawę Przemysłu Motoryzacyjnego Szanghaj 2023 (2023 Shanghai International Automotive Industry Exhibition). Firma Changan Auto dołączyła do tego wydarzenia z motywem przewodnim „Dzięki postępom we wszystkich dziedzinach, Changan wyrusza w świat” i ogłosiła swoją znaczącą strategię zagraniczną, Program Pacific, przyspieszając ekspansję na rynkach globalnych.

W ostatnich latach Inicjatywa Pasa i Szlaku (Belt and Road Initiative) prowadziła chińskie przedsiębiorstwa ku otwartości i współpracy, oraz ku rozwojowi korzystnemu dla wszystkich stron. Po latach ciężkiej pracy chiński przemysł motoryzacyjny zaznaczył swoje wpływy na całym świecie. Czołowe chińskie przedsiębiorstwa motoryzacyjne są w stanie zająć wiodącą pozycję na każdym szczeblu przemysłu motoryzacyjnego w celu eksploracji nowych terytoriów i odniesienia międzynarodowego sukcesu.

W międzyczasie, podczas targów Shaghai Auto Show przedstawiono pełną gamę nowych produktów Changan Auto napędzanych nowymi źródłami energii, w tym S7, SL03, UNI-V iDD, UNI-K iDD, Z6 iDD oraz Lumin. Architektura samochodów koncepcyjnych VIIA i SDA również była przedmiotem ekspozycji, pokazując, że firma ma jeszcze wiele do zaoferowania pod względem technicznym i ma perspektywiczną wizję, która umacnia możliwość stworzenia marki motoryzacyjnej światowej klasy.

Rok 2023 jest decydujący dla Changan Auto pod względem rozwoju na rynkach globalnych. Dzięki większej gotowości na współpracę, firma Changan Auto, mocno związana z Chinami i rozszerzająca swoją działalność na cały świat, z zaangażowaniem tworzy „chiński znak”, który jasno świeci na międzynarodowej scenie motoryzacyjnej.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2056550/image1.jpg 

Źródło: Changan Automobile

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 19.04.2023, 08:40
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ