Newsletter

CIS: W Senacie dwa posiedzenia zespołów parlamentarnych dotyczące tematyki zdrowotnej i konferencja prasowa senator Agnieszki Gorgoń-Komor (komunikat)

15.05.2024, 17:04aktualizacja: 15.05.2024, 17:05

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

- Centrum Informacyjne Senatu informuje:

16 maja br. w Senacie odbędą się dwa posiedzenia zespołów parlamentarnych - Zespołu ds. Badań Naukowych i Innowacji w Ochronie Zdrowia oraz Zespołu ds. Kardiologii. W przerwie odbędzie się konferencja prasowa senator Agnieszki Gorgoń-Komor.

Godz. 9.30 - posiedzenie Parlamentarnego Zespołu ds. Badań Naukowych i Innowacji w Ochronie Zdrowia pt.: Profilaktyka zakażeń HPV – szczepienia, edukacja zdrowotna.

sala 217

Godz. 11.30 - konferencja prasowa senator Agnieszki Gorgoń-Komor

II piętro, przy sali 217

Godz. 12.00 - wspólne posiedzenie Parlamentarnego Zespołu ds. Badań Naukowych i Innowacji w Ochronie Zdrowia oraz Parlamentarnego Zespołu ds. Kardiologii pt. Rola genetyki we współczesnej medycynie: perspektywa dla Polski.

sala 217

Wydarzenia będą transmitowane na stronie internetowej Senatu i w mediach społecznościowych.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi odpowiedzialność za jego treść – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe. (PAP)

kom/ kblu/

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 15.05.2024, 17:04
Źródło informacji CIS
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ