Newsletter

Cognizant prezentuje opartego na AI Asystenta Innowacji, opracowanego we współpracy z Microsoftem, który ułatwi pracownikom Cognizant wprowadzanie innowacji

16.01.2024, 09:11aktualizacja: 16.01.2024, 09:14

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/ Cognizant
PR Newswire/ Cognizant

TEANECK, New Jersey, 16 stycznia 2024 r. /PRNewswire/ -- Cognizant (Nasdaq: CTSH) ogłosił współpracę z Microsoftem w sprawie wdrożenia Asystenta Innowacji, narzędzia działającego w oparciu o AI, opracowanego na bazie usługi Microsoft Azure OpenAI Service, które uzupełni wewnętrzny program innowacji firmy Cognizant - Bluebolt.

Asystent Innowacji jest pionierskim narzędziem zaprojektowanym z myślą o wykorzystaniu wiedzy firmowej i umożliwieniu zespołom pracowników Cognizant podniesienia kreatywności i innowacyjności, aby rozwiązywać problemy klientów z różnych branż. Wprowadzenie Asystenta stanowi przykład zaangażowania Cognizant w zmienianie oblicza współpracy między człowiekiem, a maszyną za pośrednictwem AI oraz rozwijanie wiedzy i innowacyjności z wykorzystaniem rozległej wiedzy technicznej i branżowej spółki.

„Kreatywność i oryginalność personelu Cognizant jest jednym z elementów, który wyróżnia nas w branży, a nasz Asystent Innowacji stanowi przełomowe rozwiązanie do tworzenia i wdrażania pomysłów - powiedział Ravi Kumar S, dyrektor generalny Cognizant. - Wspólnie z Microsoftem wykorzystujemy potencjał generatywny AI, żeby zrewolucjonizować nasze podejście do innowacji, abyśmy my i nasi klienci mogli dotrzymać kroku dynamicznie zmieniającemu się środowisku biznesowemu”.

Asystent Innowacji jest integralną częścią oddolnego ruchu na rzecz innowacji spółki Cognizant Bluebolt, który zapewnia pracownikom Cognizant w dowolnym miejscu i na dowolnym poziomie możliwość udziału w procesie innowacji od powstania pomysłu po jego wdrażanie. Wykorzystanie potencjału generatywnego AI w ramach Bluebolt pomoże pracownikom Cognizant stworzyć wyjątkowe połączenie wirtualnego asystenta z rzeczywistym wsparciem, czerpiąc z pełni wiedzy specjalistycznej spółki i jej zdolności do innowacji, z korzyścią dla klientów.

„To niesamowite, że możemy obserwować możliwości generatywne AI, jeśli chodzi o wdrażanie innowacji na rożnych poziomach organizacji za pośrednictwem Asystenta Innowacji Cognizant. Spółka wykorzystała AI, aby stworzyć platformę, która pozwala odkryć potencjał pracowników i zespołów - powiedział Puneet Chandok, prezes Microsoft w Indiach i Azji Południowej. - Platforma Cognizant bazująca na usłudze Microsoft Azure OpenAI Service jest czynnikiem zwiększającym potencjał, który da klientom dostęp do wniosków z danych przedsiębiorstwa i umożliwi im dotrzymanie kroku stale rozwijającemu się środowisku cyfrowemu”.

Cognizant działa na rzecz utrzymania najwyższych standardów odpowiedzialnej i etycznej AI, koncentrując się na bezpieczeństwie, ochronie, prywatności, przejrzystości i inkluzywności. Asystenta Innowacji zaprojektowano w celu tworzenia pomysłów i rozwiązań w oparciu o kontekst, jednocześnie zabezpieczając informacje wrażliwe i poufność danych klienta.

Więcej informacji na temat podejścia Cognizant do generatywnej AI i zobowiązania spółki do odpowiedzialnego wykorzystania AI można znaleźć tutaj.

Cognizant

Cognizant (Nasdaq: CTSH) konstruuje nowoczesne przedsiębiorstwa. Pomaga klientom modernizować technologie, rekonceptualizować procesy i transformować usługi w celu zachowania przewagi konkurencyjnej w dynamicznie zmieniającym się świecie. Ułatwia codzienne życie.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.cognizant.com lub @cognizant.

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1794711/Cognizant_Logo.jpg 

Źródło: Cognizant

KONTAKT:

Europa / APAC

Christina Schneider

e-mail: christina.schneider@cognizant.com 

USA

Ben Gorelick

e-mail: benjamin.gorelick@cognizant.com 

Indie

Rashmi Vasisht

e-mail: rashmi.vasisht@cognizant.com 

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 16.01.2024, 09:11
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ