Newsletter

COGNOR HOLDING SA (17/2019) Dopuszczenie i wprowadzenie akcji emisji nr 9 do obrotu na rynku podstawowym

02.07.2019, 20:52aktualizacja: 02.07.2019, 20:52

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Raport bieżący 17/2019

Zarząd Cognor Holding SA ("Spółka") informuje, że powziął informacje, że w dniu 2 lipca 2019r. Zarząd Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. podjął Uchwałę Nr 664/2019

w sprawie dopuszczenia i wprowadzenia do obrotu giełdowego na Głównym Rynku GPW akcji Spółki zwykłych na okaziciela emisji nr 9.

Na podstawie wniosku Spółki, do obrotu giełdowego na rynku podstawowym dopuszczonych zostało z dniem 4 lipca 2019 r. 1 414 841 szt. akcji emisji nr 9 pod warunkiem dokonania przez Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A. w dniu 4 lipca 2019 r. rejestracji tych akcji

i oznaczenia ich kodem "PLCNTSL00014".

Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1

kom espi zdz

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 02.07.2019, 20:52
Źródło informacji ESPI
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Pozostałe z kategorii

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ