Newsletter

CoinEx z nowym hasłem marki: ułatwianie handlu kryptowalutami

09.05.2022, 08:51aktualizacja: 09.05.2022, 08:53

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/CoinEx Global Limited
PR Newswire/CoinEx Global Limited

HONG KONG, 6 maja 2022 r. /PRNewswire/ -- W grudniu 2020 roku platforma CoinEx przyjęła hasło marki, które brzmi: „Tam, gdzie gromadzą się innowacyjne aktywa cyfrowe” (ang. „Where Innovative Digital Assets Gather”). Wskazuje ono, że strategia rozwoju platformy polega na dostarczaniu użytkownikom innowacyjnych, wysokiej jakości projektów oraz ułatwianiu im zrozumienia najnowszych trendów i wykorzystania pojawiających się możliwości. Kierując się takimi zasadami, zespół CoinEx zajmujący się notowaniami tokenów traktuje priorytetowo notowania wysokiej jakości kryptowalut i nigdy nie skupia się bezwzględnie na ilości. Tak rygorystyczny, profilowany proces selekcji nie tylko pozwala użytkownikom zidentyfikować aktywa najwyższej jakości i być o krok przed innymi, ale także zapewnia CoinEx doskonałą reputację. To z kolei przynosi korzyści zarówno samej platformie, jak i użytkownikom.

W kolejnych miesiącach 2021 roku CoinEx wprowadziła na giełdę ponad 300 kryptowalut z segmentu premium. Tym samym pomoc użytkownikom w wyborze innowacyjnych aktywów cyfrowych nie stanowiła już celu rozwoju. Zamiast tego za normę uznano notowanie wszystkich najwyższej jakości kryptowalut na giełdzie. W miarę rozwoju rynku kryptowalut coraz większa liczba użytkowników kieruje zainteresowanie w stronę branży blockchain.

Jednakże początkujący inwestorzy często czują się zdezorientowani i zniechęceni brakiem wiedzy na temat segmentu blockchain, wysokim progiem platform transakcyjnych oraz skomplikowanymi operacjami w zakresie handlu kryptowalutami. W związku z tym platforma CoinEx nie powinna skupiać się wyłącznie na dostarczaniu innowacyjnych aktywów cyfrowych - musi ona także wspierać początkujących użytkowników w realizacji ich pierwszej transakcji kryptowalutowej, umożliwić im korzystanie z wygodniejszego obiegu aktywów kryptowalutowych i dzięki rozwiązaniom z branży blockchain wraz z użytkownikami budować lepszy świat.

W związku z tym marka CoinEx przyjęła nowe motto: „Ułatwianie handlu kryptowalutami” (ang. „Making Crypto Trading Easier”). W przyszłości CoinEx będzie pełnić rolę pomostu łączącego użytkowników ze światem kryptowalut. Umożliwiając wkroczenie do przestrzeni kryptowalutowej, giełda pomoże większej liczbie użytkowników z łatwością realizować wszystkie transakcje kryptowalutowe i obalić długotrwały stereotyp niedostępności branży blockchain.

Użytkownicy platformy CoinEx (zarówno strony internetowej, jak i aplikacji mobilnej) mogą w prosty i wygodny sposób handlować kryptowalutami, gdziekolwiek są i kiedy tylko chcą. CoinEx chce zapewnić przejrzystość produktów i łatwość obsługi, co umożliwi użytkownikom rozpoczęcie korzystania z produktów CoinEx i bezzwłoczny handel kryptowalutami. Giełda zapewnia także wszechstronne, profesjonalne Centrum Pomocy, które przeprowadzi użytkowników od podstawowych operacji do zaawansowanych taktyk handlowych. Za pośrednictwem CoinEx wszyscy użytkownicy mogą uzyskać dostęp do szczegółowej wiedzy na temat blockchain i wyczerpujących przewodników dotyczących operacji handlowych. Dzięki Centrum Pomocy nawet początkujący użytkownicy kryptowalut mogą bez trudu odnaleźć się w tym świecie.

W ciągu ostatniej dekady w branży blockchain zaszły ogromne zmiany, ustała też intensywna konkurencja między platformami handlu kryptowalutami. W obecnym świecie, w którym łączna wartość rynkowa kryptowalut wciąż rośnie, rynek kryptowalut odgrywa istotną rolę dla sektora finansowego. To oznacza, że coraz większa liczba nowych użytkowników będzie chciała znaleźć się w przestrzeni blockchain. CoinEx ma pełną świadomość, że świat blockchain wymaga wkładu większej liczby osób, a ulepszenie tego sektora wymaga od nas jeszcze więcej wysiłków, które wiążą się zapewnieniem większej liczbie użytkowników dostępu do tej branży, zmianą modelu obrotu aktywami i niwelowaniem ograniczeń, jakie narzucają konwencjonalne finanse.

„Ułatwianie handlu kryptowalutami” to nie tylko slogan - to główny cel i strategia wzrostu CoinEx. Giełda planuje stać się dla użytkowników pomostem do świata kryptowalut. Umożliwiając wejście do przestrzeni kryptowalutowej, CoinEx dąży do tego, by ułatwić handel kryptowalutami.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1811528/image_5019524_34321543.jpg  

Źródło: CoinEx Global Limited

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 09.05.2022, 08:51
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ