Newsletter

Biznes i finanse

Coininvest wypuszcza na rynek pierwszą złotą monetę Bitcoin

23.07.2021, 13:43aktualizacja: 23.07.2021, 13:49

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. Coininvest
Fot. Coininvest
- Dystrybutor metali szlachetnych reaguje na duży popyt na srebrną monetę Bitcoin.

- Złoto, Bitcoin i środek płatniczy w jednej monecie.

- Wysoka wartość kolekcjonerska z uwagi na limitowaną edycję 500 sztuk.

Po sukcesie srebrnej monety z logo Bitcoin coininvest.com reaguje na wysoki popyt i wprowadza na rynek kolejną monetę Bitcoin. Pierwszy złoty Bitcoin zostaje o masie jednej uncji wybity jako prawny środek. Dzięki limitowanej edycji 500 sztuk, moneta już teraz ma atrakcyjną wartość kolekcjonerską.

„Dzięki naszej monecie kolekcjonerzy mogą teraz po raz pierwszy trzymać w rękach popularną kryptowalutę Bitcoin w materialnej formie złota” - wyjaśnia Daniel Marburger, dyrektor coininvest GmbH. W tym kolekcjonerskim przedmiocie dealer metali szlachetnych łączy cyfrową walutę Bitcoin, na którą jest duży popyt, z fizycznym metalem szlachetnym - złotem, które sprawdziło się wśród inwestorów. Złoto przekonuje swoją stabilną wartością od tysięcy lat i dzięki swojej trwałości jest zabezpieczone przed utratą wartości, szczególnie w czasach kryzysu. Złota moneta Bitcoin łączy w sobie cyfrową walutę i uznaną inwestycję.

Moneta, wybita z najczystszego złota próby 999,9, posiada specjalnie zaprojektowane cechy. Na przykład, wartość nominalna monety jest wytłoczona w mBTC, co wyróżnia ten przedmiot kolekcjonerski jako oficjalny środek płatniczy. Nazwisko wynalazcy Bitcoina, Satoshi, jest również umieszczone w formie kodu binarnego na krawędzi monety. Satoshi odnosi się również do najmniejszej istniejącej jednostki Bitcoin. Oprócz nominału i kodu binarnego, moneta przedstawia symboliczną wartość Bitcoina, która jest to podana w millibitcoinach. Bezpieczne opakowanie prezentowe w postaci pudełka kolekcjonerskiego oraz wydany certyfikat podkreślają wartość monety. Rewers monety zdobi wizerunek królowej Elżbiety II.

Link do produktu 1 Uncja Złoty Bitcoin (2021): https://www.coininvest.com/pl/zlote-monety/bitcoin/1-uncja-zloty-bitcoin-2021/

O firmie coininvest GmbH:

coininvest GmbH jest jedną z największych prywatnych firm zajmujących się handlem metalami szlachetnymi w Europie. Spółka sprzedaje złoto, srebro, platynę i pallad w formie sztabek i monet za pośrednictwem międzynarodowej platformy internetowej coininvest.com. Klientami firmy są prywatni inwestorzy, traderzy i inwestorzy instytucjonalni na całym świecie. Ponadto firma działa jako dostawca towarów, usług informacyjnych i logistycznych dla innych dystrybutorów. Coininvest została założona w 2006 roku i ma siedzibę we Frankfurcie nad Menem.

Więcej informacji można znaleźć na stronie https://www.coininvest.com.

Źródło informacji: Coininvest

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 23.07.2021, 13:43
Źródło informacji Coininvest
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ