Newsletter

Debata ekspercka producentów maszyn RVM pt. „Technologia w służbie ochrony środowiska”

18.06.2024, 16:51aktualizacja: 28.06.2024, 09:42

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP - Kadr z filmu
PAP - Kadr z filmu
Termin debaty: 17.06.2024, godz. 14:00

Już w 2025 roku zostanie w Polsce uruchomiony ogólnokrajowy system kaucyjny dla opakowań na napoje. Wraz z nim pojawią się w przestrzeni publicznej maszyny RVM. 

Podczas debaty można było dowiedzieć się, w jaki sposób maszyny RVM usprawnią funkcjonowanie systemu kaucyjnego, dlaczego warto w nie zainwestować oraz z jakimi wyzwaniami mierzą się aktualnie ich producenci.

Źródło informacji: ZWROTKA S.A., Envipco Poland, R3 Polska, Tomra Collection Polska, Czysta Polska Recyklomaty, Sortbox, RVM Systems Polska, AKE-Technologies

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 18.06.2024, 16:51
Źródło informacji Czysta Polska Recyklomaty
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ