Newsletter

Debata pt. „3W woda, wodór, węgiel - platformą wsparcia technologii”

27.03.2023, 14:46aktualizacja: 27.03.2023, 14:52

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP/Kadr z filmu
PAP/Kadr z filmu
Termin debaty: 24.03.2023, godz. 10:00

Z inicjatywy Banku Gospodarstwa Krajowego powstała platforma „Idea 3W”, do której dołączyło już blisko sto organizacji. To znak, że Polska jest gotowa na kolejny skok gospodarczy. A jest potencjał. Wartość sektora 3W (woda, wodór, węgiel) wyceniana jest w Polsce na 4,86 mld dolarów. Do 2030 r. ma on wzrosnąć do 5,6 mld dolarów. Otwarta debata organizowana przez redakcję „Forum Polskiej Gospodarki” była poświęcona temu, jak wykorzystać ten ogromny potencjał, przekuć go w sukces polskich firm i jednocześnie zwiększyć innowacyjność i konkurencyjność całej naszej gospodarki. W dyskusji wzięli udział eksperci oraz przedsiębiorcy.

Źródło informacji: Forum Polskiej Gospodarki 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 27.03.2023, 14:46
Źródło informacji Forum Polskiej Gospodarki
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ