Newsletter

Biznes i finanse

Discovery Life Sciences uzupełnia szeregi kadry zarządzającej, która będzie wspierać szybki, globalny wzrost i pozyskiwanie pracowników

22.10.2021, 07:58aktualizacja: 22.10.2021, 08:02

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Aby sprawnie zrealizować zamiar pozyskania najlepiej wykwalifikowanych pracowników, wdrożyć ogólnoświatowe programy rozwoju organizacyjnego i wzmocnić zaangażowanie w sprzyjanie różnorodności i włączeniu w miejscu pracy, spółka podejmuje dynamiczne działania na rzecz zwiększenia liczebności kadry kierującej zasobami kadrowymi.

HUNTSVILLE, Alabama, 21 października 2021 r. /PRNewswire/ -- Spółka Discovery Life Sciences™ (Discovery), the Biospecimen and Biomarker Specialists™, ogłosiła dziś zwiększenie potencjału kadry kierowniczej oraz realizację strategicznych planów służących poszerzeniu zespołu operacyjnego w odpowiedzi na największe jak dotąd, ogólnoświatowe zapotrzebowanie na oferowane przez nią produkty i usługi.

Spółka Discovery zatrudniła ostatnio Katelyn Petti Hokenberg, której powierzono stanowisko dyrektor działu kadr, i która będzie kierowała wdrożeniem strategii rozwoju przewidującej nabór pracowników z całego świata oraz zatrudnienie tych najlepiej wykwalifikowanych. Głównym obszarem jej zaangażowania będzie dążenie do osiągnięcia wspólnego sukcesu czemu służyć ma wdrożenie kompleksowych programów ukierunkowanych na szkolenie i rozwój oraz zaangażowanie pracownika, a jednocześnie, na rozszerzanie zakresu wdrożonej już w spółce polityki różnorodności, równości i włączenia.

„Motywowanie i zadowolenie pracowników to klucz do zbudowania zespołu, który skutecznie ze sobą współpracuje i wspólnie realizuje zadania zmierzające do osiągnięcia wspólnego celu umożliwienia naszym klientom szybszego objęcia pacjentów w potrzebie nowymi procedurami terapeutycznymi – powiedziała Hokenberg. - Rozwój i dokonania spółki Discovery są imponujące, jestem zatem zaszczycona, że dano mi możliwość stania się jej częścią”.

Hokenberg wnosi do Discovery ponad dwudziestoletnie doświadczenie w dziedzinie progresywnego kierowania zasobami kadrowymi. Ostatnio odpowiadała za ogólnoświatowy rozwój organizacyjny Merz Aesthetics, a podjęte przez nią działania zaowocowały otrzymaniem przez spółkę nagrody za kulturę pracy i kompleksowy rozwój organizacyjny. Powołała również grupy pracownicze zajmujące się przywództwem kobiet, różnorodnością i globalnym włączeniem, a także odpowiedzialnością społeczną w otoczenia korporacyjnym.

„Discovery może się poszczycić niezwykle utalentowanym zespołem. Nasi klienci nieprzerwanie to potwierdzają konfrontując nas z coraz większym zapotrzebowaniem na oddelegowywanie do nich naszych pracowników, którzy pomogliby im w prowadzeniu programów badawczo-rozwojowych dotyczących nowych metod diagnozowania i leczenia – powiedział dyrektor generalny Discovery Glenn Bilawsky. - Powierzenie Katelyn wdrożenia strategii naszej rozwoju naszych kadr jest gwarancją dalszego skupiania się na tworzeniu otoczenia sprzyjającego włączeniu, współpracy i szkoleniu. Nasi pracownicy zasługują na to, aby spółka w której pracują zaoferowała im możliwość pogłębiania wiedzy technicznej i rozwijania umiejętności przywódczych, dzięki którym będą mogli osiągnąć cele zawodowe w przyjaznym, produktywnym i bezpiecznym miejscu pracy. Jesteśmy głęboko przekonani, że nasi pracownicy są źródłem naszej różnorodności i czynnikiem decydującym o naszym szybkim rozwoju i sukcesie”.

Discovery Life Sciences i HudsonAlpha Discovery

Discovery Life Sciences to podmiot specjalizujący się w gromadzeniu danych biologicznych i badań nad biomarkerami prowadzący również największy na świecie komercyjny biobank oraz zarządzający siecią laboratoriów świadczących unikalne usługi w zakresie multiomicznych badań nad biomarkerami, które przyczynią się do szybszego opracowania nowych terapii chorób nowotworowych, zakaźnych i innych rzadkich i złożonych stanów chorobowych. Spółka jest czołowym dostawcą wysoce scharakteryzowanych materiałów wyjściowych z ludzkich komórek oraz specjalistycznych multiomicznych usług analitycznych do programów badań, opracowywania i produkcji terapii komórkowych i genowych.

HudsonAlpha Discovery® to dział Discovery zajmujący się sekwencjonowaniem i bioinformatyką, uznane na świecie laboratorium świadczące usługi w zakresie upowszechniania najnowocześniejszych technologii badań nad genomem, które kompleksowo wspierają odkrycia, badania translacyjne i kliniczne.

Zespół Discovery ukierunkowany na działalność naukową współpracuje z klientami na rzecz stworzenia innowacyjnego, konsultacyjnego podejścia do pokonywania barier i szybszego osiągania pożądanych wyników w zakresie badań i rozwoju zgodnie z potrzebami rynku. Nauka do Państwa usług – Science at your Service™!

Więcej informacji na stronie https://dls.com.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1666334/DLS_Headshots_58.jpg  

Źródło: Discovery Life Sciences

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 22.10.2021, 07:58
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ