Pobierz materiał i Publikuj za darmo
Trzy kategorie Nagrody Polskiej Rady Biznesu
Już tylko do 20 stycznia trwa zbieranie nominacji do Nagrody Polskiej Rady Biznesu. Najważniejsze polskie wyróżnienie biznesowe przyznawane jest w trzech kategoriach: SUKCES – za zrealizowanie spektakularnego projektu biznesowego, który wywarł trwały wpływ na polski rynek, WIZJA I INNOWACJE – za zastosowanie nowej, odważnej, niestandardowej i niekonwencjonalnej koncepcji lub nowej idei biznesowej, w kategorii DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA – za działalność społeczną i filantropijną, której celem jest pomoc osobom i środowiskom szczególnie potrzebującym. Na stronie formularz.nagrodaprb.pl można zgłaszać kandydatury przedsiębiorców, menedżerów, naukowców, społeczników, ludzi związanych ze startupami i innowacyjnymi projektami.
„Szukamy ludzi z pozytywną energią. Ludzi, którzy patrzą w przyszłość. Przedsiębiorców, wizjonerów, filantropów. Ludzi, z których możemy być dumni i z których każdy może czerpać dobry przykład, którzy inspirują i skłaniają do działania, do odnoszenia sukcesów – tych dużych na miarę zjednoczonej Europy i tych małych, kształtujących lokalne społeczności.” – mówi Wojciech Kostrzewa Przewodniczący Kapituły Nagrody PRB oraz wiceprezes PRB.
Kto może nominować? Kogo można nominować?
Do Nagrody PRB nominację może zgłosić każdy. Jedna osoba może zgłosić po jednej kandydaturze w każdej z kategorii. Proces zgłoszenia nominacji jest bardzo prosty. Wystarczy wejść na stronę formularz.nagrodaprb.pl i wypełnić formularz. W formularzu umieszczamy tylko podstawowe informacje o osobie, którą chcemy nominować, jak reprezentowaną firmę bądź organizację czy adres email.
To już ostatnia chwila. Nominacje tylko do 20 stycznia
Ze zgłoszeniami do Nagrody PRB trzeba się jednak spieszyć, bo termin przyjmowania zgłoszeń mija 20 stycznia. Po tej dacie nominacje nie będą przyjmowane. Dlatego nie należy czekać do ostatniej chwili.
Kandydaturę można zgłosić wchodząc na formularz.nagrodaprb.pl
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji | 15.01.2019, 10:26 |
Źródło informacji | Polska Rada Biznesu |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘPozostałe z kategorii
-
Image
Firma Yutong Bus dostarczyła do Ameryki Łacińskiej już 500 szt. nowego modelu vana – V6
- 23.12.2024, 14:06
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: PR Newswire
-
Image
Bezpieczeństwo jest największym luksusem - światowa premiera flagowego modelu Chery TIGGO 9
- 23.12.2024, 13:14
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: PR Newswire
-
Image
FPP: paragonowa biurokracja kontra cyfrowa rzeczywistość
Pracownicy i pracodawcy muszą gromadzić papierowe paragony, by udokumentować wydatki na posiłki w ramach benefitów żywieniowych, mimo że firmy od dawna stosują znacznie prostszy i nowocześniejszy mechanizm kontroli. Ten zbędny – zdaniem FPP, wymóg szczególnie kontrastuje z podejściem państwa do innych świadczeń społecznych, gdzie beneficjenci nie muszą w jakikolwiek sposób dokumentować swoich wydatków. Federacja Przedsiębiorców Polskich apeluje o naprawę tych przestarzałych przepisów.- 23.12.2024, 12:52
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: Federacja Przedsiębiorców Polskich