Newsletter

Biznes i finanse

Do Andersen Global dołącza kolejna kancelaria współpracująca z Barbados

20.11.2020, 10:33aktualizacja: 20.11.2020, 10:38

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)-- Andersen Global kontynuuje ekspansję na Barbadosie poprzez dołączenie do stowarzyszenia kancelarii współpracującej Tailored Tax Solutions, co dodatkowo pokazuje zaangażowanie organizacji w budowanie wzorcowej praktyki w regionie Karaibów.

Założoną w 2015 roku kancelarię Tailored Tax Solutions prowadzi dyrektor generalna Dominique Pepin. Zespół złożony z pięciu profesjonalistów współpracuje z firmami i osobami fizycznymi, specjalizując się w doradztwie podatkowym, kwestiach związanych ze zgodnością z przepisami podatkowymi i kwestiach imigracyjnych. Oprócz działalności na Barbadosie kancelaria świadczy również usługi dla klientów na Antigui, Dominice, Grenadzie, Saint Kitts, Saint Lucia i Saint Vincent.

"Najlepsza w swojej klasie obsługa i zarządzanie to dwie wartości, które zaszczepiono mi na początku mojej kariery jako wspólnika Arthur Andersen, i są to te same wartości, które stanowią podstawę sukcesu naszej kancelarii – powiedziała Dominique. - Zapewnienie zindywidualizowanego podejścia, które odpowiada potrzebom klientów, jest naszym priorytetem, a praca z profesjonalistami, którzy podzielają wyznawane przez nas wartości, jest dla nas ważna – powiedziała Dominique. - Współpraca z Andersen Global jeszcze bardziej wzbogaca zespół naszej kancelarii i ofertę usług na Barbadosie oraz pozwoli nam na zapewnienie szerszego zasięgu i międzynarodowych, spójnych rozwiązań".

Prezes Andersen Global i dyrektor generalny Andersen Mark Vorsatz dodał: "Współpraca z Dominique i jej zespołem zwiększa nasze możliwości na Barbadosie i jest kolejnym krokiem w kierunku bardziej płynnej integracji z lokalizacjami na Karaibach. Jest to kolejny kraj, w którym posiadamy obecnie wszechstronne możliwości w zakresie prawa i podatków. Oczekujemy dalszego rozwoju naszej platformy na Karaibach. Jestem bardzo optymistycznie nastawiony do znakomitego zespołu, który tworzymy, jednocześnie pracując nad kluczowymi praktykami i przywództwem".

Andersen Global to międzynarodowe stowarzyszenie zrzeszające odrębne pod względem prawnym, niezależne kancelarie członkowskie zatrudniające specjalistów podatkowych i prawników z całego świata. Utworzona w 2013 roku przez amerykańską kancelarię członkowską Andersen Tax LLC, Andersen Global skupia obecnie ponad 6 tys. specjalistów z całego świata, a dzięki swoim kancelariom członkowskim i współpracującym jest obecne w ponad 215 miejscach na świecie.

Wersja źródłowa komunikatu w serwisie businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20201119005399/en/

Źródło: Andersen Global

KONTAKT:

Megan Tsuei

Andersen Global

tel. 415-764-2700

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 20.11.2020, 10:33
Źródło informacji Business Wire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP content” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ