Newsletter

Dołącz do Auden na targach MWC 2024: działamy na rzecz otwartej i zrównoważonej przyszłości sieci 6G

26.02.2024, 16:07aktualizacja: 27.02.2024, 09:33

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/Auden Techno. Corp
PR Newswire/Auden Techno. Corp
Specjaliści od anten zademonstrują najnowocześniejszą technologię antenową opartą o wysokoczęstotliwościowe fale milimetrowe, która jest już stosowana przez największych operatorów telekomunikacyjnych oraz rozwiązanie zwiększające zdolności pokrycia sygnałem w spektrum częstotliwości FR2 i FR3.

TAJPEJ, 22 lutego 2024 r. /PRNewswire/ -- Auden Group, czołowy dostawca anten i rozwiązań z zakresu łączności, ogłosił swój udział w targach MWC 2024 (stoisko #5J64, 26-29 lutego, Barcelona), w ramach których zademonstruje na żywo swoje najbardziej zaawansowane technologie fal milimetrowych (mmWave) i pokaże nowe rozwiązania wspierające otwartość, interoperacyjność i zrównoważony rozwój sieci wysokiej prędkości.

Dołącz do Auden w hali 5, stoisko #5J64 na targach MWC 2024, aby zobaczyć najnowocześniejsze technologie antenowe Beyond 5G na własne oczy.

Auden ma za sobą długą historię tworzenia technologii antenowych, które odgrywają istotną rolę w różnych aspektach sieci nienaziemnych (NTN) Beyond 5G (B5G) - obejmują one satelity na niskich ziemskich orbitach (LEO), sieci prywatne 5G, pojazdy podłączone do sieci (V2X), usługi „direct to cell” i komunikację na morzu. Podczas targów MWC 2024, marka pokaże, w jaki sposób jej czołowe zdolności technologiczne przyczyniają się do tworzenia nowych możliwości w branży łączności i telekomunikacji na drodze ku sieci 6G.

Główne atrakcje stoiska firmy Auden:

  • Pokazy na żywo anteny 39 GHz i nowych możliwości w zakresie wydajności przy wysokich częstotliwościach: Stosowane już przez dużych operatorów telekomunikacyjnych, rozwiązanie firmy Auden typu antenna-in-module (AIM) o częstotliwości 39 GHz zapewnia modulację 256-QAM i najwyższą przepustowość w paśmie o najwyższej częstotliwości w komercyjnych sieciach bezprzewodowych 5G - wyprzedzając nawet najwyższe standardy ustanowione przez Third Generation Partnership Project (3GPP), międzynarodowe konsorcjum organizacji zajmujących się standardami mobilnej łączności szerokopasmowej.
  • Pokazy na żywo rozwiązania zapewniającego mocniejsze i bardziej niezawodne sygnały FR2 i FR3: Główne wyzwania związane z wysokimi częstotliwościami w zakresie częstotliwości FR2 i FR3 obejmują utratę ścieżki i błędy kierunkowe, szczególnie przy dużych odległościach. Auden posiada rozwiązanie typu RIS (Reconfigurable Intelligent Surface) i również organizuje jego pokazy na żywo w ramach własnego modułu AIM 28G (28 GHz). Zaawansowane urządzenia pomiarowe Keysight udowadniają najlepsze wyniki anten firmy Auden z fazowanym układem, które osiągają 1024 QAM przy 3% EVM, co jest wynikiem lepszym od obecnych standardów branżowych.
  • Rozwijanie ekosystemu O-RAN dla otwartości i interoperacyjności: Otwartość i interoperacyjność sieci wysokiej prędkości może ostatecznie przełożyć się na największe korzyści dla użytkowników i pomóc rozwiązać problem luki cyfrowej. Podmiot zależny firmy Auden, Auray OTIC and Security Lab przyczynia się do rozwoju organizacji Open RAN Alliance jako podmiot zewnętrzny będący tajskim laboratorium badawczym skupiającym się na technologii komunikacyjnej oferującym interdyscyplinarne usługi rozwojowe i integracyjne. Auray prezentuje szereg zupełnie nowych rozwiązań dla producentów anten i dostawców sieci, które pozwolą im testować i weryfikować zgodność ze standardami O-RAN.
  • Przyspieszanie zrównoważonego rozwoju i oszczędzania energii w sieciach: Auray Technology Corp wprowadza podobne narzędzia dla branży łączności w celu badania i weryfikacji efektywności energetycznej anten oraz narzędzie do monitorowania zużycia energii przez anteny w czasie rzeczywistym.

Więcej informacji Auden Group zaprezentuje na stoisku #5J64 w hali 5 targów MWC, a pełne szczegóły ogłoszone zostaną 26 lutego.

Obserwuj Auden w mediach społecznościowych: https://www.linkedin.com/company/auden-techno-corp/ 

Auden Group

Założona w 1981 roku Auden Group jest czołowym dostawcą rozwiązań z zakresu łączności z siedzibą w Tajwanie. Nieustannie dążąc do rozwoju branży łączności na całym świecie, firma zapewnia kompleksowe wsparcie techniczne i serwisowe na rynku komunikacji bezprzewodowej, obejmujące projektowanie i produkcję anten, integrację na poziomie systemu, testowanie produktów bezprzewodowych, badania laboratoryjne i testowanie bezpieczeństwa oraz zieloną energię. Niedawno firma Auden została doceniona przez magazyn Forbes w rankingu „Best Under a Billion 2023” za swoje osiągnięcia w dziedzinie rozwoju branży łączności i telekomunikacji.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: https://www.auden.com.tw/en/about-us-en/ 

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2344428/2024MWC_Auden.jpg 

Źródło: Auden Techno. Corp

Źródło informacji: PR Newswire

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 26.02.2024, 16:07
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ