Newsletter

DOM DEVELOPMENT SA (8/2023) Informacje o transakcjach na akcjach Emitenta uzyskane w trybie art. 19 MAR

08.02.2023, 15:14aktualizacja: 08.02.2023, 15:15

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Raport bieżący z plikiem 8/2023

Podstawa prawna: Art. 19 ust. 3 MAR - informacja o transakcjach wykonywanych przez osoby pełniące obowiązki zarządcze.

Zarząd Dom Development S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej "Spółka") informuje o otrzymaniu w dniu 8 lutego 2023 roku powiadomień, o których mowa w art. 19 ust. 1 rozporządzenia MAR dotyczących:

- realizacji opcji na akcje Spółki poprzez wykonanie praw z warrantów subskrypcyjnych - dokonanie subskrypcji na 50.000 akcji, od p. Leszka Stankiewicza, Wiceprezesa Zarządu Spółki oraz

- realizacji opcji na akcje Spółki poprzez wykonanie praw z warrantów subskrypcyjnych - dokonanie subskrypcji na 50.000 akcji, od p. Mikołaja Konopki, Członka Zarządu Spółki.

Pełna treść powiadomień znajduje się w załącznikach do niniejszego raportu.

Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1

kom espi zdz

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 08.02.2023, 15:14
Źródło informacji ESPI
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii