Newsletter

Dostawca rozwiązań cyfrowych Tianyu przygląda się europejskiemu rynkowi płatności w 2023 r.

10.03.2023, 13:21aktualizacja: 10.03.2023, 13:31

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

DUSSELDORF, Niemcy, 10 marca 2023 r. /PRNewswire/ -- Firma Tianyu Information (300205.SZ), jeden z największych na świecie producentów inteligentnych terminali płatniczych, zamierza zwiększyć swoją obecność na rynku europejskim, mając na uwadze pomyślne uczestnictwo spółki w czołowych światowych targach handlu detalicznego EuroShop, które odbyły się w dniach od 26 lutego do 2 marca w Dusseldorfie.

„Jesteśmy niezwykle zadowoleni, że możemy osobiście spotkać się z naszymi partnerami na wystawie i omówić perspektywy biznesowe na rok 2023 w Europie, a także w innych regionach, takich jak Azja i Pacyfik, MEA, Ameryka Północna i Ameryka Łacińska - powiedział David Liu, wiceprezes ds. międzynarodowego działu biznesowego w Tianyu. - Dzięki naszej rozległej sieci regionalnych centrów serwisowych i międzynarodowych kanałów marketingowych jesteśmy pewni, że dostarczymy doskonałą wartość i niezrównane wsparcie, pomagając naszym klientom osiągnąć ich cele”.

Według raportu Nilson z 2022 r. spółka Tianyu jest w pierwszej czwórce światowych podmiotów oferujących inteligentne terminale płatnicze pod względem udziału w rynku. Oczekuje się, że działania podejmowane przez nią na rzecz globalnej ekspansji przyniosą w 2022 r. całoroczne zyski w wysokości od 9 do 13 mln USD, co oznacza wzrost o 163% w stosunku do roku poprzedniego. Motorem wzrostu spółki jest poprawa zarządzania łańcuchem dostaw oraz strategia rozwoju krajowego i zagranicznego oparta na dwóch kierunkach zwiększająca sprzedaż i przychody z oferty kart inteligentnych i inteligentnych terminali płatniczych.

Ponadto Tianyu rozszerzyła swoją działalność o produkty i rozwiązania z zakresu komunikacji, internetu rzeczy (IoT), big data i innych. Przedsiębiorstwo oferuje szereg rozwiązań komunikacyjnych, w tym rozwiązania eSIM i produkty telekomunikacyjne, takie jak karty SIM, mobilne Wi-Fi, urządzenia abonenckie (CPE) i pasywne sieci optyczne (PON).

Jej główna działalność obejmuje usługi i produkty dla branży finansowej, inteligentne terminale płatnicze oraz IoT. Dział ds. finansów zajmuje się głównie badaniami i rozwojem, produkcją i sprzedażą finansowych kart IC, jak również innych produktów z zakresu kart inteligentnych oraz produktów e-CNY.

Tianyu Information

Tianyu Information (www.whty.com) to czołowa spółka technologiczna oferująca kompleksowe rozwiązania cyfrowe, od fintech do inteligentnych urządzeń, IoT i bezpieczeństwa danych. Dzięki ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu Tianyu jest liderem w branży na chińskim rynku telekomunikacyjnym i bankowych kart inteligentnych oraz dostawcą POS w pierwszej czwórce na świecie, który zajmuje czołową pozycję w branży POS w Azji. Innowacyjne badania i rozwój oraz rozbudowane możliwości produkcyjne sprawiają, że jest ona zaufanym partnerem dla przedsiębiorstw pragnących rozwijać się w erze cyfrowej. Zatrudniając ponad 2 tys. pracowników, Tianyu realizuje wizję bezpiecznego i inteligentnego życia informacyjnego dla wszystkich.

Źródło: Tianyu Information

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 10.03.2023, 13:21
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ