Newsletter

Dr Adina Claici dołącza do brukselskiego biura Grupy Brattle oraz do międzynarodowej praktyki ds. konkurencji

01.09.2021, 16:07aktualizacja: 01.09.2021, 16:13

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/The Brattle Group
PR Newswire/The Brattle Group

BRUKSELA, 1 września 2021 r. /PRNewswire/ -- Ekonomistka Dr. Adina Claici dołączyła do międzynarodowej Grupy Brattle, specjalizującej się w prawie antymonopolowym i konkurencji, jako główny specjalista w biurze w Brukseli. Specjalizuje się ona w kwestiach antymonopolowych, fuzjach i zagadnieniach związanych z pomocą publiczną oraz posiada rozległą wiedzę na temat polityki konkurencji w UE.

„Dr. Adina dysponuje unikalnym doświadczeniem zdobytym w środowisku akademickim, sektorze publicznym i doradztwie gospodarczym, które stanowić będzie doskonałe uzupełnienie dla naszego rozwijającego się zespołu ds. konkurencji w Europie - powiedział David L. Sunding, prezes i dyrektor Brattle. - Z nieukrywaną przyjemnością wzbogacimy nasze najwyższej jakości wsparcie dla europejskich klientów o jej doświadczenie i wnikliwe analizy złożonych zagadnień”.

„Brattle skupia niesamowity zespół ekspertów w dziedzinie prawa konkurencji na całym świecie i niezmiernie się cieszę, że mogę do nich dołączyć w tym wyjątkowym czasie - powiedziała dr Claici. - Szczególnie cieszy mnie możliwość współpracy z uznanymi kolegami w Brukseli i w całej Europie, co pozwoli mi kontynuować świadczenie najwyższej jakości usług dla naszych klientów w UE”.

Dr Claici jest również częstym prelegentem na konferencjach i seminariach, uznana przez „Who’s Who Legal” za jednego z najlepszych ekonomistów specjalizujących się w prawie konkurencji. Oprócz pracy konsultingowej jest profesorem wizytującym w Kolegium Europejskim oraz w Barcelońskiej Wyższej Szkole Ekonomicznej.

Wcześniej dr Claici była kierownikiem europejskiej praktyki w zakresie konkurencji oraz dyrektorem zarządzającym biura w Brukseli w jednej z wiodących europejskich kancelarii doradztwa gospodarczego. Wcześniej spędziła prawie dziesięć lat w Dyrekcji Generalnej ds. Konkurencji Komisji Europejskiej jako starszy członek Zespołu Głównego Ekonomisty, a także przez kilka lat w Urzędzie Własności Intelektualnej Unii Europejskiej.

Więcej informacji o dr Claici można znaleźć w jej pełnym życiorysie.

BRATTLE

Grupa Brattle zajmuje się kompleksowymi rozwiązaniami w zakresie ekonomii, finansów i regulacji dla korporacji, firm prawniczych i rządów na całym świecie. Charakteryzuje się przejrzystością obserwacji i wiarygodnością poszczególnych ekspertów, wśród których znajdują się czołowi międzynarodowi naukowcy i specjaliści branżowi. Spółka zatrudnia ponad 400 utalentowanych fachowców na trzech kontynentach. Więcej informacji można znaleźć na stronie brattle.com.

Materiał zdjęciowy - https://mma.prnewswire.com/media/1606216/Dr_Adina_Claici.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/320171/the_brattle_group_logo.jpg

Źródło: The Brattle Group

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 01.09.2021, 16:07
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ