Newsletter

DRAGO ENTERTAINMENT SA (17/2024) Ustalenie daty premiery płatnego dodatku do gry Gas Station Simulator pt. Car Junkyard

11.07.2024, 08:28aktualizacja: 11.07.2024, 08:29

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Raport bieżący 17/2024

Zarząd DRAGO entertainment S.A. ["Spółka", "Emitent"] informuje, że ustalił datę premiery płatnego dodatku [ang. DLC - downloadable content] do gry Gas Station Simulator pt. Car Junkyard [dalej również jako: "DLC"] na dzień 15 sierpnia 2024 roku. Premiera będzie miała miejsce jednocześnie na platformach Steam, Epic Games Store i GOG.

Cena DLC wynosić będzie 16,99 USD. Dodatek wymaga posiadania lub zakupu podstawowego tytułu.

Dodatek Car Junkyard do Gas Station Simulator wprowadza nowy poziom rozgrywki, umożliwiając graczom m.in. eksplorację rozległego złomowiska i odzyskiwanie części do renowacji klasycznych amerykanskich samochodów.

Dotychczas wydane płatne dodatki do gry Gas Station Simulator (Can Touch This, Airstrip oraz Tidal Wave) sprzedały się do tej pory w łącznym nakładzie około 370 tys. sztuk.

Zarząd Spółki zdecydował o publikacji powyższej informacji z uwagi na fakt, iż może ona mieć istotny wpływ na kształtowanie się sytuacji finansowej i majątkowej Emitenta oraz potencjalnie istotny wpływ na wycenę instrumentów finansowych Spółki.

Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1

kom espi zdz

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 11.07.2024, 08:28
Źródło informacji ESPI
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ