Newsletter

Biznes i finanse

Dreame Technology wprowadza na rynek inteligentny odkurzacz automatyczny zmieniający oblicze sprzątania

02.08.2021, 15:05aktualizacja: 02.08.2021, 15:14

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/Dreame Technology
PR Newswire/Dreame Technology

PEKIN, 2 sierpnia 2021 r. /PRNewswire/ -- Dreame Technology, światowa spółka specjalizująca się w produkcji inteligentnych artykułów gospodarstwa domowego, planuje wprowadzenie na rynek, podczas odbywającego się na AliExpress święta marki Dreame 2021, nowego flagowego produktu, odkurzacza automatycznego z funkcją mopowania Dreame Bot Z10 Pro Auto-Empty Robot Vacuum and Mop. Pod hasłem „Zrób to, ale tylko raz na 65 dni”, Dreame Bot Z10 wprowadza automatyczny odkurzacz o dużej mocy ssania w nowy wymiar, dodając do niego funkcję automatycznego opróżniania zbiornika, precyzyjnej nawigacji, inteligentne i spersonalizowane programy sprzątania.

Dzięki automatycznej stacji do opróżniania zbiornika i ładowania, zamykana stacja na kurz i brud o pojemności 4 litrów dołączona do odkurzacza Dreame Bot Z10 Pro 4L, może pomieścić w sobie kurz i brud ze wszystkich cykli sprzątania uruchamianych w okresie 65 dni, dzięki czemu użytkownicy mogą przez ponad dwa miesiące korzystać z inteligentnego urządzenia sprzątającego bez konieczności opróżniania zbiornika. Funkcja automatycznego opróżniania oczyszcza zbiornik po każdym cyklu sprzątania. Proces usuwania kurzu zoptymalizowano, wykorzystując podwójny przepływ powietrza. Kurz jest przedmuchiwany z jednej strony pojemnika i zasysany z drugiej. Podwójny przepływ powietrza powoduje, że kurz z większą precyzją trafia do zbiornika na kurz.

Dzięki zastosowaniu przełomowej technologii nawigacji LiDAR i algorytmów obrazowania 3D w czasie rzeczywistym, odkurzacz automatyczny może inteligentnie poruszać się po domu lub mieszkaniu bez ingerencji człowieka. W miarę „poznawania” rozkładu domu lub mieszkania urządzenie uczy się dobierać jak najbardziej skuteczną trasę sprzątania. Odkurzacz automatyczny Dreame Bot Z10 Pro charakteryzuje się doskonałym rozpoznawaniem obiektów znajdujących się na podłodze (np. kapci, kabli, nóg stołów i krzeseł, itp.), z ogromną precyzją unika przeszkód i przypadkowych kolizji czy zaplątania się. Dzięki temu gwarantuje doskonałe sprzątanie nawet w trudnych pomieszczeniach, jest bardziej inteligentny i efektywny.

Spersonalizowane sprzątanie jest możliwe dzięki zaawansowanym opcjom sprzątania sterowanym z poziomu aplikacji, w tym odwzorowaniu różnego rodzaju podłóg, oznaczeniu pomieszczenia, określeniu specjalnych powierzchni sprzątanych i ustawieniu stref zakazanych. Można na przykład zwiększyć siłę ssania w kuchni, z której chcemy usunąć plamy z jedzenia, a w sypialni ją zmniejszyć.

Dreame Bot Z10 Pro wyposażono w moc ssania 4000 Pa umożliwiającą usunięcie uporczywego brudu i resztek oraz cykl sprzątania trwający 150 minut, umożliwiający odkurzenie powierzchni do 250 m2, doskonale nadający się do długiego i dokładnego sprzątania. Nie ma znaczenia, czy na podłogach znajduje się terakota czy dywany, odkurzacz automatyczny z funkcją mopowania 2-in-1 Dreame Bot Z10 Pro pomoże utrzymać pomieszczenia w czystości, dokładnie pochłaniając drobinki kurzu i myjąc podłogę.

„Odkurzacz Dreame Bot Z10 Pro pozwala użytkownikom korzystać z inteligentnego i wygodnego sprzątania. Produkt ma za zadanie uwolnić użytkowników od obowiązków domowych i stworzyć wygodną przestrzeń życiową, a to wszystko dzięki autonomicznemu czyszczeniu” - powiedział Frank Wang, dyrektor Dreame Technology ds. marketingu międzynarodowego.

Niewiarygodnie mocny i inteligentny odkurzacz Dreame Bot Z10 Pro będzie dostępny od 10 sierpnia wyłącznie podczas ekskluzywnego święta marki Dreame na AliExpress.

Okres sprzedaży: od 9:00 10.08.2021 do 08:59 14.08.2021 (czasu środkowoeuropejskiego)

Cena promocyjna (bez podatku): 416,99 USD

Zniżka w przedsprzedaży: kupon na 20 USD + 5 worków na kurz do każdego odkurzacza Z10 Pro.

Więcej informacji na temat święta marki Dreame znajduje się tutaj.

Firma Dreame Technology, założona w 2015 r., jest przedsiębiorstwem oferującym innowacyjne produkty konsumenckie, skoncentrowanym na inteligentnych urządzeniach sprzątających. Wizją, którą realizuje Dreame, jest poprawa życia użytkowników na całym świecie dzięki technologii. Firmę można obserwować na Facebooku, Instagramie i Twitterze. Więcej informacji na https://www.dreame-technology.com.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1586052/Dreame_Bot_Z10_Pro_Auto_Empty_Robot_Vacuum_Mop_Get_65.jpg

Źródło: Dreame Technology

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 02.08.2021, 15:05
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ