Newsletter

Dyrektor generalny TOJOY Ge Jun wygłosił przemówienie na 3. szczycie rozwoju Jiangsu: platformy wielkiej wymiany przyczynią się do wzrostu przedsiębiorstw

25.05.2023, 08:41aktualizacja: 25.05.2023, 08:44

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/TOJOY SHARED HOLDING GROUP
PR Newswire/TOJOY SHARED HOLDING GROUP

PEKIN, 24 maja 2023 r. /PRNewswire/ - Organizowany przez rząd prowincji Jiangsu 3. szczyt Jiangsu Development Summit rozpoczął się dnia 20 maja w Nanjing. Dyrektor generalny TOJOY Ge Jun został zaproszony jako jeden z ośmiu mówców z różnych dziedzin, aby wygłosić przemówienie podczas ceremonii otwarcia.

Na tydzień przed szczytem Ge Jun, uczestnicząc w panelu zatytułowanym „Debata światowych liderów”, odbywającym się podczas dorocznego spotkania inwestycyjnego (AIM) w Abu Zabi, wezwał międzynarodowych inwestorów, decydentów i przedsiębiorców do udziału we współpracy przemysłowej za pośrednictwem platform przyspieszających rozwój wschodzących przedsiębiorstw. Podczas tej imprezy Grupa TOJOY Shared Holding otrzymała również nagrodę w dziedzinie wpływy społecznego „Unicorns Social Impact Award”.

W swoim inauguracyjnym wystąpieniu podczas szczytu Ge zwrócił uwagę, że dynamiczny rozwój gospodarczy prowincji Jiangsu zawsze był powiązany z jej dostosowaniem do innowacyjnego rozwoju globalnej gospodarki. Pandemia spowodowała zmianę paradygmatu rozwoju światowej ekonomii w kierunku innowacyjnych przełomów, ekologicznej i niskoemisyjnej gospodarki oraz bio-zdrowia. W ramach inicjatywy „Wyprodukowane w Jiangsu” prowincja podniosła swój łańcuch przemysłowy na wyższy poziom, wykorzystując technologie badawczo-rozwojowe i innowacje, co jest zgodne z priorytetami i kluczowymi punktami światowego rozwoju gospodarczego.

Przed dołączeniem do TOJOY Ge Jun pełnił funkcję wiceprezesa globalnego firm Intel, Apple i Nvidia; jego uwaga od dawna skupiała się na innowacjach technologicznych w międzynarodowych przedsiębiorstwach.

Według Ge 28 przedsiębiorstw figurujących na Światowej Liście Jednorożców 2023 jest zarejestrowanych w Jiangsu, natomiast 20 z Jednorożców Przyszłości Hurun na Świecie 2023 ma tam swoją siedzibę. Niezwykle solidna infrastruktura przemysłowa i wspierająca polityka sprawiły, że region ten stał się urodzajnym gruntem dla inkubacji jednorożców.

Ge wyjaśnił, że z końcem 2022 r. sektor prywatny odpowiadał za około 75% wzrostu PKB w prowincji Jiangsu. Prywatne przedsiębiorstwa stanowią podstawę gospodarki regionu, a ponad 4 miliony małych i średnich firm stanowią najbardziej dynamiczne jej elementy.

„Rozwój gospodarczy Jiangsu w dużej mierze opiera się na ożywieniu rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw” – powiedział Ge.

Nawiązując do postępu w zakresie innowacji naukowych i technologicznych, modernizacji przemysłu, transformacji gospodarczej i zatrudnienia, Ge podkreślił, że platformy współdzielenia mogą odegrać istotną rolę i posiadają potencjał do skalowania i przyspieszenia innowacyjnego rozwoju prowincji Jiangsu. Jako praktyk i zwolennik teorii Wielkiej Gospodarki Współdzielenia (GSE), Ge zdecydowanie przekonuje, że wkrótce nadejdzie nowa era rozwoju biznesu charakteryzująca się ideą wielkiego dzielenia, zaś platformy takiego typu z pewnością przyczynią się do wzrostu gospodarczego i wartości społecznych przedsiębiorstw.

TOJOY to międzynarodowa platforma rozwoju przedsiębiorstw oparta na ogromnych zbiorach danych milionów przedsiębiorców, gdzie liczba zarejestrowanych właścicieli MŚP przekroczyła 3 miliony. Ge wspomniał, że TOJOY planuje utworzenie platformy w prowincji Jiangsu w celu wymiany innowacyjnych usług i branż. Poprzez integrację zasobów w kraju i za granicą system ten przyspieszy rozwój innowacyjnych spółek, a także rozwój jakości prowincji Jiangsu i całego regionu delty rzeki Jangcy.

Zdjęcia - https://mma.prnewswire.com/media/2084247/TOJOY_CEO_Ge_Jun_delivered_a_keynote_speech_3rd_Jiangsu__1.jpg

Zdjęcia - https://mma.prnewswire.com/media/2084182/image_846138_28049226.jpg

Źródło: TOJOY SHARED HOLDING GROUP

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 25.05.2023, 08:41
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ