Newsletter

ECHO INVESTMENT SA (31/2019) Miesięczna informacja o sprzedaży i przekazaniach mieszkań

03.09.2019, 18:56aktualizacja: 03.09.2019, 18:56

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Raport bieżący 31/2019

Zarząd spółki Echo Investment S.A. przekazuje miesięczną informację o liczbie mieszkań sprzedanych i przekazanych klientom przez Grupę Echo Investment.

Zawarte przedwstępne umowy sprzedaży mieszkań

- 69 umów zawartych w sierpniu 2019 r., w porównaniu do 43 umów zawartych w sierpniu 2018 r.;

- 810 umów zawartych narastająco od początku 2019 r., w porównaniu do 652 umów zawartych w analogicznym okresie 2018 r.

Liczba mieszkań przekazana klientom

- 93 mieszkania przekazane w sierpniu 2019 r., w porównaniu do 111 mieszkań przekazanych w sierpniu 2018 r.;

- 230 mieszkań przekazanych narastająco od początku 2019 r., w porównaniu do 354 mieszkań przekazanych klientom w analogicznym okresie 2018 r.

Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1

kom espi zdz

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 03.09.2019, 18:56
Źródło informacji ESPI
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Pozostałe z kategorii

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ