Newsletter

EcoFlow wprowadza DELTA 2 Max – najlepszą przenośną stację zasilania, która zapewni codzienną energię na 10 lat

29.05.2023, 08:51aktualizacja: 29.05.2023, 09:03

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire
PR Newswire
Przenośna stacja zasilania 2 kWh oferuje niezrównaną moc i wygodę w domu i w podróży.

DUSSELDORF, Niemcy, 29 maja 2023 r. /PRNewswire/ -- EcoFlow czołowy producent ekologicznych rozwiązań energetycznych, wprowadził dzisiaj na rynek DELTA 2 Max, przenośną stację zasilania zaprojektowaną na 10 lat użytku w domu i poza domem. Mając do dyspozycji bazową pojemność 2048 Wh, którą można rozszerzyć nawet do 6144 Wh przy zastosowaniu dwóch dodatkowych akumulatorów, użytkownicy mogą dostosować rozwiązanie do własnych potrzeb energetycznych.

„DELTA 2 Max odzwierciedla nasze zaangażowanie w oferowanie przyjaznych dla środowiska i najnowocześniejszych rozwiązań energetycznych, które odpowiadają na potrzeby klientów dążących do życia w sposób bardziej efektywny energetycznie i świadomy ekologicznie w czasach rosnących kosztów życia i trwającego kryzysu energetycznego – powiedziała Magda Teresa Partyka, dyrektor ds. komunikacji w Europie firmy EcoFlow. - Funkcja szybkiego ładowania, imponująca trwałość i wysoka moc sprawiają, że DELTA 2 Max będzie dla nas idealnym partnerem”.

Do 10 lat codziennego użytkowania

DELTA 2 Max wykorzystuje akumulatory litowo-żelazowo-fosforanowe, które zapewniają najdłuższy czas pracy obecnie dostępny na rynku. Większość porównywalnych produktów przeciętnie traci około 20% pojemności po 500 cyklach ładowania. Do takiego spadku w DELTA 2 Max dojdzie dopiero po 3 tysiącach cykli ładowania – jest to wynik sześć razy lepszy niż w przypadku konkurencji.

Oznacza to, że DELTA 2 Max potrafi zapewnić niezawodne źródło energii nawet do 10 lat przy korzystaniu raz dziennie. Ponadto EcoFlow oferuje na DELTA 2 Max pięcioletnią gwarancję, która daje klientom jeszcze większą pewność.

Najlepsze szybkie ładowanie na rynku

Wyposażony w opatentowaną technologię EcoFlow X-Stream, Delta 2 Max może pochwalić się najlepszymi na rynku prędkościami szybkiego ładowania. Przy zasilaniu prądem przemiennym o mocy 2300 W i maksymalnym zasilaniu z ogniw fotowoltaicznych 1000 W, DELTA 2 Max można ładować od 0 do 100% z sieci w zaledwie 81 minut, a z ogniw w 2,3 h.

Dodatkowo, jeśli użytkownik potrzebuje dużej energii przez krótki czas, DELTA 2 Max można naładować od 0 do 80% z sieci w jedyne 53 minuty – cztery razy szybciej niż wynosi norma na rynku. Co więcej, DELTA 2 Max można naładować od 0 do 80% nawet w 43 minuty[i] dzięki podwójnemu ładowaniu z sieci i z ogniw fotowoltaicznych – co czyni z niej idealną stację zasilania na nieplanowane sytuacje.

Niezawodne źródło energii dla prawie wszystkich urządzeń

DELTA 2 Max posiada moc wyjściową 2400W (prąd przemienny), która może zasilić 99% domowych urządzeń, w tym suszarki, czajniki, kuchenki mikrofalowe i klimatyzatory. Może też zasilać jednocześnie do 13 urządzeń, nawet w trakcie ładowania. Dzięki trybowi X-Boost DELTA 2 Max może nawet zasilić niektóre urządzenia do mocy 3100W. To szczególnie ważne dla osób, które mieszkają poza obszarem dostępu do sieci, gdyż DELTA 2 Max zapewnia im taką samą wygodę, jak w przypadku domu podłączonego do tradycyjnej sieci energetycznej.

Niższe rachunki za prąd dzięki EcoFlow Powerstream i inne zalety

DELTA 2 Max jest zgodny z balkonowym systemem fotowoltaicznym EcoFlow PowerStream Balcony Solar System, który wykorzystuje i przetwarza energię słoneczną do użytku domowego. Wraz z systemem PowerStream, który generuje około 1039 kWh[ii] energii rocznie, DELTA 2 Max przechowuje nadmiarową energię słoneczną przechwyconą w ciągu dnia i pozwala użytkownikom oszczędzić na rachunkach za energię.

Ważąca 23 kg stacja zasilania DELTA 2 Max jest o 30% lżejsza od standardowych urządzeń tego typu dostępnych obecnie na rynku, dzięki czemu łatwo ją przenosić ze sobą w domu i w podróży. DELTA 2 Max działa cicho, emitując nie więcej niż 30 dB przy mocy wejściowej i wyjściowej poniżej 500 W w obrębie 50 cm od urządzenia, co sprawia, że nadaje się do użytku w pomieszczeniach.

Ceny i dostępność

EcoFlow DELTA 2 Max będzie dostępny do zakupu 31 maja na stronie internetowej EcoFlow oraz na platformie Amazon, z dostępem do pakietu DELTA 2 Max + przenośny panel słoneczny 400W z rabatem 149 € / 139£ przy docelowej cenie detalicznej 2 899 € / 2 699£. Cena detaliczna DELTA 2 Max wyniesie 2 099 € / 1 899£ a urządzenie będzie dostępne z akumulatorem DELTA 2 Max Extra Battery, który będzie sprzedawany oddzielnie w cenie detalicznej 1 499 € / 1 349£.

W okresie od 25 do 31 maja na stronie internetowej EcoFlow użytkownicy mogą zdobyć 500 EkoPunktów (ang. EcoCredits) zapisując się do newslettera EcoFlow na stronie produktowej DELTA 2 Max. Po subskrybowaniu użytkownicy mogą otrzymać podwójną liczbę EkoPunktów kupując DELTA 2 MAX albo którykolwiek z pakietów w okresie od 31 maja do 6 czerwca. Suma EkoPunktów pozwoli użytkownikom zamienić je na torbę DELTA 2 Max. Od 31 maja w serwisie Amazon pierwszych 100 klientów otrzyma torbę DELTA 2 Max za darmo przy zakupie DELTA 2 Max albo jednego z pakietów.

EcoFlow

EcoFlow to czołowy producent ekologicznych rozwiązań energetycznych tworzonych z myślą o wyzwaniach współczesności. Od czasu założenia firmy w 2017 r. EcoFlow jest niezawodnym i zaufanym partnerem energetycznym dla klientów i ich rodzin z całego świata, zapewniając dostępne i odnawialne rozwiązania energetyczne do użytku w domu, na zewnątrz i w ruchu. Obecnie Ecoflow posiada centrale operacyjne w USA, Niemczech i Japonii, dostarczając produkty dla przeszło 2,5 mln użytkowników na ponad 100 rynkach całego świata.

[i] Podany czas ładowania jest osiągany przy łącznej mocy wejściowej z ogniw fotowoltaicznych i zasilania sieciowego wynoszącej 2400W. Faktyczne doświadczenia z użytkowania mogą odbiegać od przedstawionych.

[ii] Ilość energii elektrycznej wygenerowanej prze PowerStream rocznie oparto o wyniki wewnętrznych testów przeprowadzonych w Niemczech. Faktyczne doświadczenia z użytkowania mogą odbiegać od przedstawionych.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2084370/image_1.jpg 

Źródło: EcoFlow Technology Inc.

KONTAKT:
e-mail: don.dong@ecoflow.com 

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 29.05.2023, 08:51
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ