Newsletter

EKF 2024: firmy ubezpieczeniowe mocno zaznaczają swoją pozycję na kongresie w Sopocie

12.06.2024, 08:42aktualizacja: 12.06.2024, 08:50

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP - kadr z filmu
PAP - kadr z filmu
„W tym roku sektor ubezpieczeń mocno zaznacza swoją obecność na Europejskim Kongresie Finansowym w Sopocie. Wielcy tego sektora trzymają się mocno, ale małe firmy technologiczne w czasach sztucznej inteligencji, machine learning czy hiperpersonalizacji robią swoje i uciekają do przodu” – uważa Jarosław Dąbrowski, prezes zarządu DFCM.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 12.06.2024, 08:42
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ