Newsletter

EKF 2024: nadchodzi stopniowy wzrost aktywności gospodarczej

11.06.2024, 11:24aktualizacja: 11.06.2024, 11:24

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. PAP - kadr z filmu
Fot. PAP - kadr z filmu
„Wielkość produkcji, sprzedaży i eksportu powinny w najbliższym czasie narastać. Powinien również narastać poziom inwestycji w Polsce. Pozostajemy optymistyczni, że wielkość wzrostu gospodarczego, liczona rok do roku, w 2024 r. ukształtuje się na poziomie lub nieco powyżej 3 procent” - uważa Brunon Bartkiewicz, prezes ING Banku Śląskiego.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 11.06.2024, 11:24
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ