Newsletter

EKF 2024: nowa dyrektywa unijna promuje kobiety w zarządach spółek

14.06.2024, 08:48aktualizacja: 14.06.2024, 12:04

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP/ Kadr z filmu
PAP/ Kadr z filmu
Nowa dyrektywa unijna wymaga by do 2026 r. w zarządach dużych spółek giełdowych było co najmniej 33 proc. kobiet. „Ta dyrektywa w Polsce wydaje się być bardzo trudna do wprowadzenia. (…) Pojawiają się glosy sceptyków, że tych kandydatek na najwyższe stanowiska nie ma. I to jest absolutna nieprawda” – uważa Iwona Kozera, zastępca partnera zarządzającego EY EMEIA Consulting i członkini EY Poland Executive Team.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 14.06.2024, 08:48
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ