Newsletter

EKF 2024: tytuł „Zasłużonego dla stabilnego rozwoju sektora finansowego” dla Wojciecha Kwaśniaka

11.06.2024, 12:06aktualizacja: 11.06.2024, 12:06

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. PAP - kadr z filmu
Fot. PAP - kadr z filmu
Sławomir Sikora, przewodniczący Rady Nadzorczej Citi Handlowego przedstawia sylwetkę laureata tegorocznej nagrody „Zasłużonego dla stabilnego rozwoju sektora finansowego”.

Tytuł został przyznany Wojciechowi Kwaśniakowi, generalnemu inspektorowi nadzoru bankowego w latach 2000-2007, zastępcy przewodniczącego Komisji Nadzoru Finansowego w latach 2011–2017.

„Polska jest jedynym z krajów rozwiniętych, w którym podatnicy nie musieli składać się na ratowanie sektora bankowego przez ostanie 30 lat. Za tym stoją ludzie - jak Wojciech Kwaśniak, dzięki któremu Polska przeszła przez kryzysy w latach 90. czy globalny kryzys finansowy w 2008 r.” - podkreślił Sławomir Sikora.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 11.06.2024, 12:06
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ