Newsletter

Biznes i finanse

Ekspansja CAMELOT Consulting Group w Europie Środkowo-Wschodniej

17.05.2021, 15:01aktualizacja: 17.05.2021, 15:11

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Nowy oddział w Polsce jako wsparcie strategii rozwoju i innowacyjności.

Mannheim, Wrocław, 17.05.2021 r. Firma CAMELOT Consulting Group, lider doradztwa w dziedzinie zintegrowanego zarządzania łańcuchem wartości, poinformowała dzisiaj o utworzeniu polskiej spółki krajowej CAMELOT Consulting Group PL Sp. z. o.o. z siedzibą we Wrocławiu. Poprzez wzmocnienie swojej obecności na rynku Europy Środkowo-Wschodniej Grupa CAMELOT oferuje odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na wysoko wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie IT i jednocześnie zwiększa tempo innowacyjności dla swoich globalnych klientów.

Pandemia koronawirusa obnażyła słabe punkty globalnych łańcuchów wartości dodanej i łańcuchów dostaw. W związku z tym znacząco wzrosło zapotrzebowanie na doradztwo w zakresie zarządzania łańcuchem wartości – zarówno pod kątem strategicznym, jak i technologicznym. „Klienci cenią sobie firmę CAMELOT jako specjalistę i lidera innowacyjności w zakresie doradztwa i rozwiązań w ramach zarządzania łańcuchem wartości. Teraz możemy wyjść naprzeciw temu zwiększonemu międzynarodowemu zapotrzebowaniu, w szczególności w zakresie specjalistów ds. technologii. Polska, a szczególnie Wrocław, oferuje nam idealne możliwości wspierania naszego globalnego rozwoju i zareagowania na zwiększony popyt”, komentuje dr Josef Packowski, CEO w CAMELOT Consulting Group.

Region Europy Środkowo-Wschodniej cieszy się opinią intensywnie rozwijającego się ośrodka informatycznego i technologicznego. Przyczyną jest dynamiczny wzrost lokalnej działalności start-upów i firm technologicznych oraz skoncentrowanie na rozwoju praktycznych umiejętności technicznych. Polska zajmuje piąte miejsce na światowej liście liderów w zakresie kompetencji technologicznych. Miasto Wrocław jest jednym z najszybciej rozwijających się ośrodków informatycznych w Polsce ze znakomitą ofertą wyższych uczelni z takimi kierunkami, jak technologia i informatyka. „Wrocław oferuje zarówno bogatą bazę wysoko wykwalifikowanych specjalistów, jak i idealną infrastrukturę, aby wzmocnić innowacyjność firmy CAMELOT”, mówi Thomas Ebel, dyrektor zarządzający CAMELOT Consulting Group Polska.

Przedsiębiorstwo CAMELOT zostało już wielokrotnie nagrodzone za swoją innowacyjność i rolę lidera w zakresie rozwiązań cyfrowych. Wśród nagród jest przykładowo tytuł „Digital Champion 2021” magazynu Focus Money, wielokrotne zwycięstwo w ramach „Wirtschaftswoche Best of Consulting”, nagrody za innowacyjne projekty ze szczególną korzyścią dla klientów oraz wielokrotne wyróżnienie jako „Top Innovator” w Niemczech.

O spółce CAMELOT Management Consultants AG

CAMELOT Management Consultants to światowy lider doradztwa w zakresie zarządzania łańcuchem wartości w przemyśle procesowym, przemyśle dóbr konsumpcyjnych i przemyśle wytwórczym. Przedsiębiorstwo należy do Grupy CAMELOT z siedzibą w Mannheim i zatrudnia 1800 osób na całym świecie. Ukierunkowanie na doradztwo i ścisła współpraca z wieloma uznanymi specjalistami w dziedzinie technologii gwarantuje sukces projektu na wszystkich etapach doradztwa: od podejmowania decyzji aż po zmiany organizacyjne i techniczne. www.camelot-mc.com

W razie pytań do CAMELOT Management Consultants AG prosimy o kontakt:

Sandra Gschwendner

Head of Corporate Communications

CAMELOT Management Consultants AG

Radlkoferstr. 2

81373 München

tel. +49 (0)173 68 99 639

e-mail: sgsc@camelot-mc.com

www.camelot-mc.com

Źródło informacji: APA-OTS

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 17.05.2021, 15:01
Źródło informacji APA-OTS
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ