Newsletter

Eksperckie rozmowy PAP. Zapraszamy na webcast o cyfrowym samorządzie i smart city

17.03.2022, 12:59aktualizacja: 17.03.2022, 13:07

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Serwis Samorządowy PAP - grafika
Serwis Samorządowy PAP - grafika
W najbliższy wtorek odbędzie się drugi z cyklu webcastów nt. cyfryzacji samorządów. Naszych gości zapytamy m.in. o zagadnienia z zakresu smart city.

Gośćmi drugiego spotkania będą: Dorota Zmarzlak, wójt gminy Izabelin i członek zarządu „Tak! Samorządy dla Polski” oraz Rafał Pawlak, ekspert Instytutu Łączności.

Podczas dyskusji skupimy się na pojęciach cyfrowego samorządu i smart city, z którymi spotykamy się na co dzień. Co właściwie stoi za procesem wprowadzania nowych technologii w tkankę miejską? Z jakimi wyzwaniami mierzą się samorządowcy? Jak radzić sobie z oporem społecznym, towarzyszącym nowym inwestycjom? Miedzy innymi na te pytania będziemy starali się znaleźć odpowiedź wraz z naszymi gośćmi.

Zapytamy ich również, w jaki sposób informować mieszkańców o możliwych rozwiązaniach, w sytuacji gdy istniejąca infrastruktura telekomunikacyjna jest niewystarczająca. Czy coraz popularniejsze wzmacniacze zasięgu są dobrą alternatywą, czy może raczej wstrzymują cyfrowy rozwój gmin i jakie inne profesjonalne alternatywy, mają mieszkańcy.

Rozmowa będzie transmitowana na stronie: https://samorzad.pap.pl

Zachęcamy do udziału w dyskusji: https://us06web.zoom.us/webinar/register/WN_MVUDBE8iT6mSHgE4lAc4bw

Osoby, którą zarejestrują się na spotkanie, będą mogły zadawać pytania naszym ekspertom (sesja Q&A). Pytania można także przesyłać już teraz na adres samorzad@pap.pl.

Partnerem merytorycznym cyklu webcastów jest Krajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji.

Źródło informacji: Serwis Samorządowy PAP

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 17.03.2022, 12:59
Źródło informacji Serwis Samorządowy PAP
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.