Newsletter

Biznes i finanse

Ekspert: cyfryzacja gospodarki przyczynia się do powstawania nowych modeli biznesowych

21.03.2019, 10:57aktualizacja: 21.03.2019, 10:57

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

„Proces cyfryzacji przyczynia się do powstawania przedsiębiorstw wykorzystujących nowe modele biznesowe, charakteryzujących się dużą elastycznością w zakresie oferowanych produktów i usług oraz nowoczesną formą komunikacji z klientem przy pomocy omni-kanałów marketingowych” – wyjaśnia dr Leszek Mosiejko z SGH.

Autor wykładu „Rewolucja cyfrowa a gospodarka” opublikowanego w ramach Prasowej Akademii Pieniądza” zwraca uwagę, że obecnie przedsiębiorstwa realizujące cyfrowe modele biznesowe nie koncentrują się tylko na swoim podstawowym rodzaju działalności.

Przykładem może być firma Google Inc., która, oprócz swej podstawowej działalności, inwestuje w sektory zaawansowane technologicznie, takie jak np.: robotyka, automatyczne linie produkcyjne, bezzałogowe statki powietrzne, autonomiczne pojazdy elektryczne, a także w badania naukowe, m.in. nad zaawansowaną sztuczną inteligencją (Google DeepMind).

Dostęp do szkolenia „Rewolucja cyfrowa a gospodarka” oraz pozostałych materiałów przygotowanych w ramach Prasowej Akademii Pieniądza jest możliwy po bezpłatnej rejestracji na platformie e-learningowej dostępnej pod adresem www.pap21.pl.

Aktualnie na stronie dostępnych jest 7 szkoleń z testami sprawdzającymi. Docelowo zostanie opublikowanych 10 szkoleń.

Uczestnicy, którzy zaliczą online wszystkie 10 testów sprawdzających online otrzymają certyfikat wydany przez PAP i NBP.

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 21.03.2019, 10:57
Źródło informacji Kurier PAP
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ