Newsletter

Ekspert Deloitte na Kongresie Bankowości Detalicznej: naszym celem jest budowa zrównoważonego rynku finansowego

01.12.2023, 09:00aktualizacja: 01.12.2023, 11:18

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP MediaRoom - Kadr z filmu
PAP MediaRoom - Kadr z filmu
„W dalszym ciągu dostrzegamy wiele wyzwań i zagrożeń, związanych chociażby z kwestiami prawnymi, wysokimi stopami procentowymi czy inflacją, jednak ogólny trend rok do roku wskazuje, że nastrój wśród przedstawicieli bankowości detalicznej, jak i ich klientów, jest zdecydowanie lepszy. Musimy jednak nieustannie obserwować, czy i które czynniki ryzyka będą się materializować, gdyż od tego będzie zależeć zarówno wielkość, jak i jakość portfela kredytowego Polaków” – powiedział Przemysław Szczygielski, partner zarządzający działem Risk Advisory w Polsce i państwach bałtyckich, Deloitte.

Ekspert był gościem 15. Kongresu Bankowości Detalicznej - jednego z największych, najbardziej prestiżowych, corocznych spotkań przedstawicieli banków, regulatorów i doradców z obszaru bankowości detalicznej. 

Więcej informacji o Kongresie Bankowości Detalicznej i Europejskim Kongresie Finansowym można znaleźć na stronie projektu.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 01.12.2023, 09:00
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ