Newsletter

EPAM przejmuje ENGINIETY, zwiększając swój potencjał dostarczania rozwiązań e-commerce

25.01.2022, 15:26aktualizacja: 25.01.2022, 15:32

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/EPAM Systems, Inc.
PR Newswire/EPAM Systems, Inc.
Wzmocnienie kompleksowej oferty rozwiązań EPAM dla globalnych przedsiębiorstw adaptacyjnych.

NEWTOWN, PA., USA, Jan. 25, 2022 /PRNewswire/ -- 

EPAM Systems (NYSE: EPAM), wiodący dostawca usług transformacji cyfrowej i inżynierii produktów, ogłosił dziś nabycie ENGINIETY, firmy dostarczającej kompleksowe rozwiązania dla handlu, specjalizującej się m.in. w Chmurze SAP.

Więcej informacji o podejściu EPAM do przekształcania i transformacji platform sprzedażowych można znaleźć na stronie: epam.com/our-work/.

Nabycie ENGINIETY poszerza możliwości EPAM w zakresie projektowania i budowy kompleksowych platform sprzedażowych.

Doświadczenie i specjalizacja ENGINIETY, zdobyte w oparciu o najlepsze praktyki inżynieryjne, obejmują:

· rozległą wiedzę technologiczną w obszarach: Transactional E-Commerce, Product Information Management (PIM), Digital Experience Platforms (DXP & CMS) i Digital Asset Management (DAM);

· dostarczanie wydajnych, innowacyjnych i kompleksowych rozwiązań sprzedażowych - doradztwo w zakresie technologii i narzędzi, w tym SAP Commerce Cloud (Hybris), commercetools, composable commerce, headless frameworks, Application Support i DevOps;

· współpracę z takimi klientami jak m.in. Vision Express, Nikon, Play i TUI.

DLA KOGO:

· Globalne przedsiębiorstwa poszukujące możliwości zwiększenia efektywności swoich platform sprzedażowych;

· Profesjonaliści IT poszukujący możliwości współtworzenia rozwiązań wspierających klientów w procesie transformacji cyfrowej i tworzeniu skalowalnych, przyszłościowych systemów, mogą dowiedzieć się więcej na: epam.com/careers.

KRAJ: Polska

Doradcą EPAM w procesie akwizycji ENGINIETY była kancelaria Dentons.

O EPAM Systems

Powstała w 1993 roku firma EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), wykorzystując swoje zaawansowane doświadczenie w inżynierii oprogramowania, stała się czołowym dostawcą usług transformacji cyfrowej na świecie i liderem w zakresie rozwoju cyfrowych i fizycznych produktów oraz usług digital platform engineering. Dzięki innowacyjnemu doradztwu strategicznemu, zintegrowanemu z szerokimi możliwościami konsultingowymi i projektowymi, a także unikalnemu „Inżynieryjnemu DNA” firmy, zespoły hybrydowe EPAM oferują klientom i społecznościom na całym świecie rozwiązania przyszłości, które wspierają rozwój przedsiębiorstw, edukacji i ochrony zdrowia oraz łączą ludzi i poprawiają jakość ich życia. Globalne, interdyscyplinarne zespoły firmy, wyróżnionej w 2021 przez „Newsweek” tytułem Most Loved Workplace, obsługują klientów w ponad 40 krajach na pięciu kontynentach. Jako uznany lider rynku, EPAM znalazł się na liście 15 czołowych dostawców usług IT publikowanej przez Fortune 1000, a przez ostatnie trzy lata zajmuje pierwszą pozycję w rankingu topowych firm IT w zestawieniu Fortune 100 najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw. EPAM figuruje również na liście 25 największych agencji na świecie, opublikowanej przez Ad Age, a w 2020 roku „Consulting Magazine” umieścił EPAM Continuum w zestawieniu 20 najszybciej rozwijających się firm. Dowiedz się więcej na www.epam.com i śledź profile EPAM na Twitterze i LinkedIn.

O ENGINIETY

Firma ENGINIETY wykorzystuje technologie commerce do budowania przewag biznesowych klientów. Kierowana silnymi wartościami inżynierskimi i zbudowana na unikalnej wiedzy zespołu, ENGINIETY dostarcza rozwiązania commerce dla liderów rynku europejskiego. ENGINIETY to Twój zaufany partner w projektowaniu, budowaniu i utrzymywaniu złożonych platform handlowych, dzięki którym zrealizujesz cele rozwojowe Twojej firmy. ENGINIETY zapewnia wsparcie w zakresie oceny, wyboru i wdrażania rozwiązań commerce, PIM, DXP, CMS i DAM w celu zbudowania spójnej, elastycznej i przyszłościowej architektury systemowej. Aby dowiedzieć się więcej o historii sukcesu firmy, odwiedź www.enginiety.com/ lub obserwuj jej profil na LinkedIn.

Stwierdzenia dotyczące przyszłości

Niniejsza informacja prasowa zawiera stwierdzenia, które mogą stanowić stwierdzenia dotyczące przyszłości w rozumieniu przepisów o „bezpiecznej przystani” (Safe Harbour) ustawy o reformie przepisów procesowych dotyczących papierów wartościowych z 1995 roku (Private Securities Litigation Reform At of 1995). Jako dotyczące zdarzeń przyszłych i oparte na pewnych założeniach, oświadczenia takie obarczone są ryzykiem i mogą okazać się nieprecyzyjne lub niedokładne. Czynniki, które mogą spowodować, że rzeczywiste wyniki będą istotnie różnić się od przedstawionych w niniejszej informacji obejmują w szczególności ogólne warunki ekonomiczne oraz inne czynniki omówione przez firmę w Rocznym Raporcie w formularzu 10-K, a także innych dokumentach przedkładanych do Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (SEC). Firma EPAM nie jest zobowiązana do aktualizacji lub zmiany jakichkolwiek „stwierdzeń dotyczących przyszłości”, czy to na skutek pojawienia się nowych informacji, przyszłych wydarzeń lub z innych przyczyn, z wyjątkiem sytuacji, gdy może to być wymagane na mocy obowiązującego prawa.

Fotka - https://mma.prnewswire.com/media/1732924/EPAM_Acquires_ENGINIETY.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/722474/EPAM_Logo.jpg

Źródło: EPAM Systems, Inc.

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 25.01.2022, 15:26
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.